ѕозбувшись в≥д почутт€ провини, ж≥нки стануть здоров≥шими
ѕозбувшись в≥д почутт€ провини, ж≥нки стануть здоров≥шими
ѕозбувшись в≥д почутт€ провини, ж≥нки стануть здоров≥шими

” спробах роз≥братис€ в причинах ж≥ночих хвороб л≥кар≥ прийшли до висновку, що 96% ж≥нок страждають в≥д почутт€ провини, €ке згубно впливаЇ на њхнЇ здоров'€. ƒосл≥дженн€ показали, що ж≥нки звинувачують себе з р≥зних причин, але в б≥льшост≥ випадк≥в в тому, що не можуть схуднути.

Ѕагато ж≥нок звинувачують себе в тому, що провод€ть мало часу з д≥тьми. ¬с€ проблема в робот≥. Ѕ≥льшост≥ представниць прекрасноњ стат≥ доводитьс€ розриватис€ м≥ж с≥м'Їю ≥ роботою. ѕсихологи рад€ть ж≥нц≥ визначитис€, що ж дл€ нењ важлив≥ше. Ќа моральний стан також впливаЇ посп≥х ≥ зап≥зненн€ на роботу.

 ожна ж≥нка €вно або в глибин≥ душ≥ бажаЇ бути доброю господинею, ≥ €кщо у нењ не виходить в≥дпов≥дати цьому образу, народжуЇтьс€ почутт€ провини. ѕричина в тому, що ж≥нка хоче все встигнути ≥ бути в усьому кращою. ѕри так≥й життЇв≥й позиц≥њ час в≥д часу з'€вл€Їтьс€ почутт€ провини, тому фах≥вц≥ рад€ть зменшити темп ≥ переосмислити своЇ призначенн€.

—еред ≥нших причин, що викликають провину у ж≥нок, - забут≥ важлив≥ дати, засмучен≥ батьки, в≥дмова на проханн€. —кладнощ≥ створюЇ ≥ традиц≥йне вихованн€, при €кому д≥вчаток вчать ставити ≥нтереси ≥нших вище своњх. як правило, вина звернена в минуле ≥ виникаЇ, коли людина огл€даЇтьс€ назад ≥ анал≥зуЇ своњ нерозумн≥ вчинки ≥ неправильний виб≥р.

« точки зору психолог≥в, ж≥нки розгл€дають своњ минул≥ д≥њ €к неприйн€тн≥ в св≥тл≥ њхньоњ справжньоњ системи ц≥нностей. ∆≥нки часто займаютьс€ Ђсамобичуванн€м їза скоЇне ≥ намагаютьс€ €кось зм≥нити минуле, не бажаючи визнавати, що зм≥ни в минулому неможлив≥.

™ ж≥нки, у €ких виникають ≥ так≥ думки: € згр≥шила в минулому ≥ тепер все житт€ буду спокутувати провину. јле в так≥й позиц≥њ треба роз≥братис€, адже часто буваЇ, що почутт€ провини нав'€зуЇ хтось ≥з зовн≥, використовуючи ситуац≥ю в своњх ≥нтересах. ѕсихологи рад€ть не зациклюватис€ на минулому, а рухатис€ вперед ≥ створювати усп≥шне сьогоденн€ ≥ майбутнЇ.


10.06.2016