”€ва допоможе д≥т€м позбавитис€ болю в живот≥
”€ва допоможе д≥т€м позбавитис€ болю в живот≥
”€ва допоможе д≥т€м позбавитис€ болю в живот≥

Ѕ≥ль в живот≥ - досить поширене €вище серед д≥тей. —татистика говорить, що кожна п'€та дитина може в≥дчувати б≥ль без видимоњ причини. ¬ ход≥ численних досл≥джень вчен≥ прийшли до висновку, що допомогти д≥ти можуть соб≥ сам≥ за допомогою у€ви.

Ўл€хом г≥пнозу, або сер≥њ сеанс≥в Ђкерованоњ у€виї, записаних на компакт-диску, досл≥дники спробували позбавити д≥тей в≥д больових в≥дчутт≥в. “ак, один ≥з запис≥в пропонував д≥т€м у€вити, що в њх руках розтанув €кийсь с€ючий об'Їкт, пот≥м руки треба було покласти на жив≥т ≥ у€вити, €к св≥тло ≥ тепло переход€ть у жив≥т, утворюючи там захисний бар'Їр в≥д болю.

≈ксперименти проводилис€ прот€гом восьми тижн≥в на 30 д≥т€х в≥ком 6-15 рок≥в, до половини з €ких застосовували записи в поЇднанн≥ з традиц≥йною терап≥Їю, ≥нша ж половина отримувала звичайне л≥куванн€.

ѕо зак≥нченню експерименту 73% д≥тей з експериментальноњ групи пов≥домили про зниженн€ болю в два рази, тод≥ €к звичайна терап≥€ допомогла лише 27% д≥тей.  р≥м того, у двох третинах випадк≥в виражений л≥кувальний ефект в≥д Ђкерованоњ у€виї збер≥гавс€ €к м≥н≥мум п≥вроку.

ƒосл≥дники поки що до к≥нц€ не з'€сували методику д≥њ новоњ методики, але в одному впевнен≥ напевно - ефект обумовлений зниженн€м р≥вн€ тривожност≥ разом з безпосередн≥м впливом на больов≥ реакц≥њ.

‘ах≥вц≥ знаход€ть переваги даноњ терап≥њ в низьких ц≥нах, а також в тому, що д≥ти можуть застосовувати њњ самост≥йно.