як нейтрал≥зувати шкоду сид€чоњ роботи?
як нейтрал≥зувати шкоду сид€чоњ роботи?
як нейтрал≥зувати шкоду сид€чоњ роботи?

Ќегативний вплив сид€чого способу житт€ в наш≥ дн≥ на соб≥ в≥дчувають м≥льйони оф≥сних прац≥вник≥в. ¬чен≥ встановили, що дл€ уникненн€ нехороших насл≥дк≥в в≥д сид€чоњ роботи, на ногах необх≥дно проводити не менше двох годин прот€гом робочого дн€.

ƒан≥ статистики показують, що у ¬елик≥й Ѕритан≥њ оф≥сн≥ прац≥вники сид€ть 60% робочого часу. ÷им вони п≥ддають себе додатков≥й небезпец≥ розвитку захворювань, пов'€заних з малорухливим способом житт€. “ак, деф≥цит рух≥в значно зб≥льшуЇ ризик розвитку д≥абету, г≥пертон≥њ, захворювань серцево-судинноњ системи та онколог≥чних захворювань.

ѕ≥д час досл≥дженн€ було в≥дзначено, що оф≥сн≥ прац≥вники б≥льшу частину свого робочого часу провод€ть сид€чи, при цьому 50% з них сид€ть годинами без перерв. јле дл€ нашого т≥ла життЇво необх≥дно рухатис€ €комога част≥ше.

≈фект сид€чого способу житт€ вчен≥ рад€ть нейтрал≥зувати в рамках робочого дн€. ƒл€ цього можна використовувати своЇ ж робоче м≥сце, час в≥д часу в≥двол≥каючись на ф≥зичн≥ вправи. ѕри цьому так≥ вправи повинн≥ займати не менше двох годин на день. якщо роботодавець п≥клуЇтьс€ про здоров'€ своњх п≥длеглих, то в≥н не стане перешкоджати коротким перервам на прогул€нки по оф≥су або вправам на робочому м≥сц≥. Ѕ≥льш того, в≥н може сам ввести правила рухливих пТ€тихвилинок щоп≥вгодини.


16.05.2016