7 сигнал≥в т≥ла про втрату здоров'€
7 сигнал≥в т≥ла про втрату здоров'€
7 сигнал≥в т≥ла про втрату здоров'€

Ѕ≥льш≥сть людей найчаст≥ше ≥гнорують симптоми наближенн€ хвороб. Ќам прост≥ше думати про у€вну невразлив≥сть, а коли приходить, наприклад, застуда, це стаЇ справжн≥м сюрпризом, а б≥льш серйозний д≥агноз - взагал≥ стаЇ громом серед €сного неба.

як≥ непом≥тн≥ ознаки вказують на Ђвит≥кї здоров'€?

¬трата ваги

¬трата понад п'€ть к≥лограм≥в за невеликий час без д≥Їт ≥ спортивних навантажень - прив≥д звернутис€ до л≥кар€. Ќа жаль, люди часто ≥гнорують втрату ваги, списуючи њњ на зовн≥шн≥ причини.

ѕроблеми з зубами

¬разлива емаль часто стаЇ ознакою кислотного рефлюксу, коли кислоти з стравоходу розчин€ють емаль на тильн≥й сторон≥ зуб≥в. ѕом≥тивши цю проблему, негайно зверн≥тьс€ до л≥кар€.  ислотний рефлюкс без л≥куванн€ призводить не т≥льки до руйнуванн€ зуб≥в, але в к≥лька раз≥в зб≥льшуЇ ймов≥рн≥сть розвитку раку стравоходу.

—верб≥ж ≥ висип на шк≥р≥

ќсобливо варто звернути увагу на висипанн€ на кол≥нах, л≥кт€х ≥ шк≥р≥ голови, €к≥ вигл€дають точно так само €к екзема. јле проблема може бути набагато серйозн≥шою - цел≥ак≥€, ауто≥мунне захворюванн€, що ви€вл€Їтьс€ саме такими симптомами.

Ќеполадки роботи кишечника та сечостатевоњ системи

„аст≥ позиви до сечовипусканн€ сигнал≥зують про проблеми з сечовим м≥хуром або про прогресуючий рак простати у чолов≥к≥в. «апор або пронос - ознаки захворюванн€ товстоњ кишки. якщо нездужанн€ викликане не зовн≥шн≥ми причинами ≥ т€гнетьс€ б≥льше тижн€ - пора до л≥кар€.

ѕост≥йний кашель

«ат€жн≥ напади кашлю без видимих причин - застуди, алерг≥њ, астми - прив≥д насторожитис€. Ќа жаль, в≥н може бути сигналом прогресуючого раку леген≥в. Ћ≥кар≥ рекомендують проходити онколог≥чне обстеженн€ не р≥дше разу на р≥к.

–аптовий гн≥в

якщо ви пом≥тили, що прот€гом двох тижн≥в зриваЇтес€ через др≥бниц≥ - вам необх≥дна консультац≥€ психолога. «апущена депрес≥€ може перерости в обссесивно-компульсивний розлад.

«м≥на почерку

÷е одна з видимих ознак хвороби ѕарк≥нсона, при €к≥й в≥дбуваЇтьс€ в≥дмиранн€ кл≥тин головного мозку. —кладн≥сть в тому, що н≥€ких р≥зких зм≥н в стан≥ здоров'€ не в≥дбуваЇтьс€ ≥ хворий не пом≥чаЇ њњ, тому не вдаЇтьс€ до д≥агностики. ƒосл≥дженн€ довели корел€ц≥ю плутаного почерку пац≥Їнт≥в. ћозок перестаЇ виробл€ти допам≥н - речовину, що посилаЇ сигнали в к≥нц≥вки дл€ виконанн€ рух≥в. ÷е викликаЇ риг≥дн≥сть м'€з≥в рук, що позначаЇтьс€ на почерку. ≤нш≥ ознаки наступаючоњ хвороби - втрата нюху ≥ ≥нтенсивн≥ сновид≥нн€.


08.05.2016