як≥ природн≥ антиб≥отики вам в≥дом≥?
як≥ природн≥ антиб≥отики вам в≥дом≥?
 як≥ природн≥ антиб≥отики вам в≥дом≥?

¬≥дкритт€ антиб≥отик≥в в медицин≥ допомогло людству подолати багато небезпечних хвороб. јле за зовн≥шньою користю в боротьб≥ з недугами ховаютьс€ небезпечн≥ поб≥чн≥ ефекти. ћало хто знаЇ, що медичним антиб≥отик≥в ≥снуЇ в≥дм≥нна альтернатива - природн≥ антиб≥отики, б≥льш природн≥ дл€ орган≥зму людини.

Ќаприклад, щоб вил≥кувати обридлу нежить, часто доводитьс€ випробувати на соб≥ ц≥лий арсенал препарат≥в. ” той же час знайомий вс≥м женьшень здатний набагато швидше допомогти впоратис€ з ц≥Їю проблемою. ∆еньшень маЇ сильн≥ ≥муностимулююч≥ властивост≥, завд€ки чому нежить можна вил≥кувати за пару дн≥в.

∆уравлина допомагаЇ нейтрал≥зувати небезпечну бактер≥ю, що викликаЇ б≥льш≥сть ≥нфекц≥й сечостатевоњ системи. ¬и€вл€Їтьс€, ц€ бактер≥€, потрапл€ючи в сечовий м≥хур, намертво прикр≥плюЇтьс€ до його ст≥нок. јле проантоц≥ан≥д≥н, що м≥ститьс€ в журавлин≥, не даЇ бактер≥њ затримуватис€ надовго. ¬ ход≥ досл≥джень було з'€совано, що регул€рне вживанн€ 200 г журавлини в день вбереже ж≥нок в≥д ≥нфекц≥й сечостатевоњ системи.

„асник вс≥м в≥домий своњми ц≥лющими властивост€ми. ќсобливо попул€рним в≥н стаЇ в пер≥од еп≥дем≥й грипу ≥ простудних захворювань. —ила часнику пол€гаЇ в з'Їднанн≥ алл≥цин≥, в≥домим потужною антим≥кробною д≥Їю. ¬чен≥ довели, що ц€ сполука маЇ величезну силу ≥ допомагаЇ боротис€ з п≥всотнею грибк≥в ≥ бактер≥й. јле найб≥льший ефект часник надаЇ на захворюванн€ леген≥в, знищуючи в них численн≥ бактер≥њ. “ому фах≥вц≥ рад€ть при л≥куванн≥, наприклад, пневмон≥њ, з'њдати по п'€ть зубчик≥в часнику в день. ƒл€ проф≥лактичних ц≥лей достатньо буде два зубчики часнику в день.

√рейпфрут здатний боротис€ з багатьма ≥нфекц≥€ми. ¬ першу чергу, мова йде про зерна грейпфрута. ¬и€вл€Їтьс€, екстракт, що м≥ститьс€ в них, допомагаЇ знищити багато вид≥в паразит≥в, а також справитис€ з таким грибком, €к кандида.

” той же час, не дивл€чись на те, що в природ≥ ≥снуЇ багато антиб≥отик≥в, не варто займатис€ самол≥куванн€м. якщо Ї необх≥дн≥сть пройти курс антиб≥отикотерап≥њ, потр≥бна консультац≥€ л≥кар€.


27.04.2016