ўо чекаЇ любител≥в п≥рсингу €зика?
ўо чекаЇ любител≥в п≥рсингу €зика?
ўо чекаЇ любител≥в п≥рсингу €зика?

—учасна молодь, прагнучи вид≥литис€ з натовпу або висловлюючи свою незгоду ≥з загальноприйн€тими нормами, використовуЇ безл≥ч способ≥в самовираженн€. ќдним з найпопул€рн≥ших в останн≥ роки став п≥рсинг. ћеталев≥ прикраси в вухах традиц≥йно використовують багато народ≥в прот€гом стол≥ть. ќднак декому здаЇтьс€ недостатн≥м прикраса вух ≥ в х≥д йдуть вс≥ частини т≥ла ≥ нав≥ть €зик. ѕ≥рсинг останнього л≥кар≥ вважають найб≥льш небезпечним.

якщо ж ви все-таки не втрималис€, п≥ддалис€ сучасним модним в≥€нн€м ≥ прокололи €зик, то фах≥вц≥ рад€ть використовувати не металев≥, а пластиков≥ прикраси. —права в тому, що на штангах з металу накопичуЇтьс€ б≥льше бактер≥й, н≥ж на штангах з ≥нших матер≥ал≥в, хоча ≥ на них досить. ƒл€ зниженн€ ризику зараженн€ при прокол≥ €зика сл≥д зам≥нити металев≥ штанги на пластиков≥. Ќа виробах з нержав≥ючоњ стал≥ накопичуЇтьс€ б≥льше м≥кроорган≥зм≥в, що зб≥льшуЇ ризик ≥нф≥куванн€ та ≥нших ускладнень.

 р≥м того, металев≥ прикраси в рот≥ шк≥длив≥ дл€ зуб≥в ≥ €сен: вони спри€ють в≥дколюванн€ зуб≥в ≥ рецес≥њ €сен. ѕри цьому, симптоми цих порушень про€вл€ютьс€ не в≥дразу. Ќайчаст≥ше, першими ускладненн€ми п≥рсингу €зика Ї б≥ль, набр€канн€, кровотеча ≥ дискомфорт при ковтанн≥. ” рот≥ знаходитьс€ найб≥льше бактер≥й на т≥л≥ людини, а в поЇднанн≥ з п≥рсингом це сильно зб≥льшуЇ ризик зараженн€. ƒжерелом ≥нфекц≥њ можуть стати тонк≥ шари бактер≥й на прикрасах - б≥опл≥вка, в €ких накопичуютьс€ ≥нш≥ м≥кроорган≥зми. «а в≥домост€ми вчених, на €зиц≥ в середньому живе понад 80 р≥зних вид≥в бактер≥й.

“ак що, перед тим €к зробити п≥рсинг €зика, добре подумайте, чи варта ц€ Ђкрасаї тих жертв, €к≥ вас, швидше за все, оч≥кують.