„и потр≥бно захопленн€ дитин≥?
„и потр≥бно захопленн€ дитин≥?
„и потр≥бно захопленн€ дитин≥?

¬≥домо безл≥ч випадк≥в, коли дит€че захопленн€ переростало в справу житт€. “ому хоб≥ ≥ захопленн€ в житт≥ кожноњ людини в≥д≥грають важливу роль.

ќск≥льки захопленн€ займаЇ б≥льшу частину в≥льного часу дитини, то вибрати його потр≥бно правильно. „асто буваЇ, що дитина не може сама зробити виб≥р, тому завданн€ батьк≥в - допомогти малюков≥ вибрати близький йому напр€мок.

якщо надати дитин≥ повну самост≥йн≥сть у вибор≥ хоб≥, то це може зак≥нчитис€ тим, що вона стане часто м≥н€ти своњ захопленн€, ≥ так н≥ на чому конкретно не зупинитьс€. “ака м≥нлив≥сть пов'€зана з р≥зними причинами. ѕроте, психологи рекомендують батькам н≥ в €кому раз≥ не дор≥кати малюков≥ ≥ не змушувати займатис€ тим, чим йому не ц≥каво, не нав'€зувати своњ захопленн€. “е, що в дитинств≥ подобалос€ вам, зовс≥м не обов'€зково маЇ бути ц≥каво ваш≥й дитин≥.

яким би не було захопленн€ дитини, мета у кожного з них повинна бути одна - розвиток таланту ≥ соц≥альних навичок.

„им корисно захопленн€ дл€ дитини?

ѕо-перше, воно корисно дл€ вас: €кщо необх≥дно в≥двол≥ктис€, вам завжди буде чим корисним зайн€ти дитину. ѕо-друге, хоб≥ робить д≥тей не т≥льки самост≥йними ≥ в≥дпов≥дальними, але також вчить ставитис€ дбайливо ≥ з повагою до чужоњ прац≥. ѕо-третЇ, захопленн€ позитивно вплине на фантаз≥ю, пам'€ть, у€ву малюка.

ўоб правильно визначитис€ з захопленн€м дл€ малюка, необх≥дно враховувати його темперамент. “ак, меланхолику навр€д чи сподобаЇтьс€ займатис€ бойовими мистецтвами, а холериков≥ не втриматис€ на зан€тт€х музикою.

≤деальним можна назвати таке хоб≥, €ке не т≥льки ц≥каве ≥ приносить задоволенн€ малюков≥, але ≥ породжуЇ бажанн€ займатис€ њм пост≥йно.


25.04.2016