як орган≥зм сигналить про психолог≥чн≥ проблеми?
як орган≥зм сигналить про психолог≥чн≥ проблеми?
 як орган≥зм сигналить про психолог≥чн≥ проблеми?

Ѕ≥льш≥сть л≥кар≥в впевнен≥, що причиною багатьох захворювань Ї психоемоц≥йний стан людини, њњ схильн≥сть до стрес≥в ≥ ставленн€ до житт€. ÷≥ €кост≥ допомагають вибудувати або включити захисн≥ функц≥њ в орган≥зм≥.

ћожливо, зам≥сть того, щоб пригорщами заковтувати таблетки при €кихось хворобах, потр≥бно просто прислухатис€ до сигнал≥в свого т≥ла?

Ѕ≥ль в т≥л≥ може бути ознакою того, що з нервовою системою не все гаразд. “ак, част≥ головн≥ бол≥ Ї ознакою стрес≥в. јле дозволивши соб≥ розслабитис€ ≥ гарненько в≥дпочити, можна в≥дчути, €к б≥ль в≥дступаЇ.  орисно також прогул€тис€ по парку або л≥с≥, почитати улюблену книгу, сходити в спортзал. ѕосп≥лкуватис€ з друз€ми - все це ваше т≥ло з вд€чн≥стю прийме ≥ в≥дпов≥сть хорошим самопочутт€м.

Ѕ≥ль у шињ - ознака накопичених старих образ. ѕрихован≥ образи руйнують нас зсередини. ѕравильн≥ше визнати, що вс≥ ми недосконал≥ ≥ кожен маЇ право на помилку.

Ѕ≥ль в плечах вказуЇ на важкий емоц≥йний вантаж. јле чи варто носити такий вантаж на своњх плечах?

Ѕ≥ль у верхн≥й частин≥ спини - ознака того, що людина потребуЇ б≥льшоњ емоц≥йноњ п≥дтримки. “аке трапл€Їтьс€, €кщо людин≥ здаЇтьс€, що њњ недостатньо розум≥ють або любл€ть. ¬≥дверт≥ розмови з близькими ≥ друз€ми допоможуть позбутис€ неприЇмних в≥дчутт≥в.

Ѕ≥ль у нижн≥й частин≥ спини - сигнал про те, що людина надто переймаЇтьс€. Ќе варто напружуватис€, думаючи про майбутнЇ. ѕам'€тайте - не все в≥д вас залежить в цьому житт≥. “о чи варто так переживати, €кщо ми не можемо вплинути на обставини?

Ѕ≥ль в руках - настав час зм≥н в житт≥.  оли руки часто н≥м≥ють, це означаЇ, що в житт≥ все завмерло ≥ зупинивс€ розвиток. ¬арто прийн€ти р≥шенн€, €ке ви весь час в≥дкладаЇте. ѕов≥рте, в вас б≥льше енерг≥њ, н≥ж ви думаЇте!

Ѕ≥ль в ногах - сигнал страх≥в. —трах зробити перший крок, але на нього варто зважитис€. Ќав≥ть найменший крок - це рух вперед!


07.04.2016