’то придумав проблему целюл≥ту?
’то придумав проблему целюл≥ту?
 ’то придумав проблему целюл≥ту?

«асоби масовоњ ≥нформац≥њ, ≥нтернет ≥ реклама наполегливо запевн€ють ж≥нок, що немаЇ б≥льш реальноњ катастрофи дл€ них, н≥ж целюл≥т!

∆≥нка, гнана природним бажанн€м вигл€дати красивою, б≥жить в тренажерний зал, втираЇ в проблемн≥ м≥сц€ тонни дорогих крем≥в ≥ масел, с≥даЇ на новомодну д≥Їту, але результат - нуль.

‘ах≥вц≥ запевн€ють, що безрезультатн≥сть ус≥х витрачених зусиль на боротьбу з целюл≥том по€снюЇтьс€ тим, що це надумана проблема, Ђрозкрученаї, перш за все, фармацевтичними та косметичними корпорац≥€ми, €к≥, змушуючи прекрасну половину людства боротис€ з в≥тр€ними млинами, отримують м≥ль€рдн≥ прибутки щор≥чно.

—п≥вроб≥тники ÷ентру ендокринолог≥њ, д≥абету ≥ метабол≥зму з ќксфорда встановили, що ненависна ж≥нками Ђапельсинова скоринкаї на с≥дниц€х ≥ стегнах - це проф≥лактика серцево-судинних захворювань ≥ д≥абету в майбутньому.

¬чен≥ встановили, що жир на ж≥ночих стегнах ≥ с≥дниц€х покликаний природою вбирати в себе небезпечн≥ жирн≥ кислоти.  р≥м того, ц≥ в≥дкладенн€ виконують протизапальну функц≥ю, що не дозвол€Ї артер≥€м закупорюватис€. “ак само в жиров≥й тканин≥ в≥дбуваЇтьс€ формуванн€ гормон≥в, що в≥дпов≥дають за репродуктивну функц≥ю ж≥ночого орган≥зму. “ак що, мил≥ ж≥нки, краса красою, а здоров'€ маЇ бути на першому план≥! ≤ пам'€тайте: здоров'€ - це ≥ Ї краса!


05.04.2016