¬ч≥тьс€ жити легко!
¬ч≥тьс€ жити легко!

Ѕагатьох з нас виховували в такому дус≥, що ми повинн≥ бути в≥дпов≥дальн≥ за все в цьому житт≥, аж до в≥дсутност≥ води в пустел€х ≥ з≥ткненн€ айсберг≥в в океанах. ќднак житт€ показуЇ, що таке ставленн€ до нього позбавл€Ї нас найголовн≥шого, а саме - задоволенн€ в≥д житт€. —пробуйте подивитис€ на житт€ по-≥ншому, сприймайте його €к насолоду. ѕочн≥ть пр€мо з ранку! «легка скоректуйте образ думок, ≥ в≥дчутт€ повноти житт€ обов'€зково в≥дв≥даЇ вас. –озпов≥даЇмо, €к цього домогтис€.

Ќегативн≥ емоц≥њ робл€ть житт€ похмурим. „и згодн≥? јле ви сам≥ можете зд≥йснювати звичайн≥ чудеса щоранку. ¬ибирайте будь-€к≥ спос≥би, поЇднуйте њх, вигадуйте своњ, ≥ тод≥ кожен день буде справжн≥м маленьким св€том.

ѕовертайтес€ до своњх мр≥й

ћр≥€ти - це здорово ≥ д≥йсно корисно. ѕрокинувшись, у€в≥ть своЇ житт€, в €кому реал≥зувалис€ вс≥ ваш≥ мр≥њ! ¬и можете нав≥ть тримати б≥л€ л≥жка блокнот ≥ ручку, щоб записувати все нафантазоване. Ќе забувайте - думки матер≥альн≥ ≥ з часом обов'€зково мр≥њ збуваютьс€, зв≥льн€ючи м≥сце в вашому мозку дл€ нових, ще б≥льш см≥ливих.

—творюйте щасливу реальн≥сть

ƒумки про те, що приносить нам рад≥сть, змушують нас посм≥хатис€. «гадайте, в≥д чого ваше серце рад≥сно завмираЇ або починаЇ битис€ з шаленою швидк≥стю. јдже мозку все одно - фантаз≥€ це або в≥дбуваЇтьс€ в реальност≥.

Ѕудьте вд€чн≥

 ожному з нас Ї кого под€кувати за все хороше, що Ї в нашому житт≥.  ожен вибираЇ сам: Ѕог, дол€, батьки, д≥ти, кохана людина, а може, ви сам≥. «авжди Ї кому д€кувати. ѕод€ка наповнюЇ людину силою ≥ бажанн€м жити.

–озслабтес€

ѕост≥йна напруга висмоктуЇ з нас сили ≥ енерг≥ю. ѕрид≥л≥ть рано вранц≥ к≥лька хвилин дл€ повного розслабленн€. Ћежачи на спин≥, закрийте оч≥ ≥ у€в≥ть, €к стреси ≥ напруга, готовн≥сть захищатис€ залишають кожну кл≥тинку вашого т≥ла. « ц≥Їю метою корисн≥ зан€тт€ йогою, медитац≥Їю, масаж≥ ≥ тепл≥ ванни.

—л≥дкуйте за диханн€м

ѕочн≥ть з глибокого пов≥льного диханн€. ѕросто спостер≥гайте за вдихом ≥ видихом прот€гом п'€ти хвилин. √либоко вдихн≥ть ≥ пов≥льно видихн≥ть.

 онтролюйте пот≥к негативноњ у€ви

ƒосл≥дженн€ показали, що в середньому прот€гом дн€ людина моделюЇ к≥лька тис€ч ситуац≥й, €к≥ навр€д чи в≥дбудутьс€. ѕредставл€ючи можливий розвиток под≥й в обставинах, на €к≥ ми не можемо вплинути, ми витрачаЇмо душевн≥ ≥ ф≥зичн≥ сили даремно. ћарно думати про те, €к складетьс€ день. Ќавч≥тьс€ рад≥ти тому, що можете робити пр€мо зараз. —лухайте гарну музику ≥ вимкн≥ть телефон!

ƒозвольте соб≥ смачний сн≥данок

—мачна њжа на сн≥данок - це те, що залишитьс€ з вами до вечора. “рошки улюблених ласощ≥в, без докор≥в сумл≥нн€ за зайв≥ калор≥њ, ≥ ви вже робите один крок на шл€ху до щаст€.

—п≥лкуйтес€ з д≥тьми або тваринами

≤ т≥ й ≥нш≥ завжди рад≥ пограти. “аке сп≥лкуванн€ п≥дн≥маЇ настр≥й, знижуЇ тиск, зменшуЇ занепокоЇнн€. ј д≥ти - це взагал≥ невичерпне джерело радост≥!

—погл€дайте красу

ўо у вашому розум≥нн€ красиве? ÷≥кав≥ фото в ≤нстаграм?  расив≥ гл€нцев≥ журнали? –епродукц≥њ класик≥в? —пл€ча з ранку дитина? Ќасолоджуйтесь!  раса вдихаЇ в нас житт€, змушуЇ серце битис€ швидше. ќточуйте себе красивим!

≤ слухайте музику - по дороз≥ на роботу, в хвилини в≥дпочинку на робот≥, в транспорт≥, перед в≥дходом до сну!


02.04.2016