Ќав≥що орган≥зму зал≥зо?
Ќав≥що орган≥зму зал≥зо?

Ѕез зал≥за житт€ людини важке, €к у пр€мому, так ≥ в переносному сенс≥. ÷ей м≥кроелемент бере участь в процес≥ кровотворенн€, тобто утворенн≥ гемоглоб≥ну, завд€ки €кому орган≥зм забезпечуЇтьс€ киснем. якщо кл≥тинам не вистачаЇ кисню, тод≥ орган≥зм не здатний виконувати покладен≥ на нього щоденн≥ навантаженн€. ѕри цьому людина в≥дчуваЇ втому, мл€в≥сть ≥ драт≥влив≥сть.

ќзнакою деф≥циту зал≥за також можуть бути част≥ простудн≥ захворюванн€, сух≥сть шк≥ри, випаданн€ волосс€, тр≥щини на п'€тах. «овн≥ недол≥к зал≥за в орган≥зм≥ також про€вл€Їтьс€ бл≥д≥стю шк≥ри, схудненн€м, здутт€м живота, жовтизною б≥лк≥в очей.

Ќадлишок зал≥за також небезпечний, €к ≥ недол≥к. “ак, хвороби јльцгеймера ≥ ѕарк≥нсона - насл≥док передозуванн€ в орган≥зм≥ зал≥за.

‘ункц≥€ зал≥за також важлива в окислювальних процесах в орган≥зм≥, що Ї основним способом отриманн€ енерг≥њ.

ƒобова потреба в зал≥з≥ дл€ чолов≥к≥в - 10 мг, дл€ ж≥нок - 20 мг, ваг≥тних ж≥нок - 30-35 мг, дл€ д≥тей - в≥д 4 до 18 мг.

«ал≥зо надходить в орган≥зм людини, в основному, з продуктами харчуванн€. Ћ≥дером за зм≥стом цього м≥кроелемента Ї свин€ча печ≥нка. Ѕагато зал≥за також м≥ститьс€ в €ловичин≥, м'€с≥ ≥ндички ≥ кролика, морських молюск≥в, скумбр≥њ, €Їчному жовтку, в≥вс€ноњ ≥ гречаноњ крупи, квасол≥, бур€ках, ≥нжир≥, персиках, черешн≥, гранат≥, €блуках, абрикосах, виноград≥, волоських гор≥хах.

—л≥д знати ≥ продукти, €к≥ перешкоджають засвоЇнню зал≥за орган≥змом людини - це молочн≥ продукти, багат≥ кальц≥Їм, а також чай ≥ кава. ” нашому орган≥зм≥ зал≥зо ≥ кальц≥й заважають один одному засвоюватис€. “ому, €кщо, наприклад, ви вир≥шили посн≥дати гречаною кашею з молоком, то знайте, що зал≥зо ≥ кальц≥й, що м≥ст€тьс€ в цих продуктах, ваш орган≥зм не засвоњть, або засвоњть в м≥н≥мальних к≥лькост€х.


30.03.2016