ўо њсти, щоб вивести зайвий холестерин?
ўо њсти, щоб вивести зайвий холестерин?
ўо њсти, щоб вивести зайвий холестерин?

¬ останн≥ роки боротьба з холестерином стала нав'€зливою ≥деЇю дл€ тих, хто прагне завжди залишатис€ здоровим. Ѕагато хто вважаЇ, що холестерин не т≥льки порушуЇ процеси життЇд≥€льност≥ орган≥зму, але ≥ призводить до ожир≥нн€. Ќасправд≥ так ≥ буваЇ, але €кщо холестерину в орган≥зм≥ накопичуЇтьс€ з надлишком.

’олестерин можна вивести з орган≥зму, ≥ нав≥ть з максимальною користю дл€ здоров'€.

1. ѕолюб≥ть боби

÷ей поживний продукт м≥стить пектин, €кий, потрапл€ючи в орган≥зм, обвол≥каЇ кл≥тини холестерину ≥ так транспортуЇ њх назовн≥. ¬живаючи по чашц≥ боб≥в в день, можна знизити р≥вень холестерину на 15% за 2-3 тижн≥.

2. √рейпфрути, апельсини ≥ €блука

÷≥ фрукти також багат≥ на пектин. ўодн€ прот€гом 1,5 м≥с€ц≥в, з'њдаючи за об≥дом один ≥з зазначених фрукт≥в, можна знизити р≥вень холестерину на 8%.

3. ћорква

÷ей овоч також прекрасно боретьс€ ≥з зайвим холестерином, тому л≥кар≥ рекомендують њсти моркву кожен день.

4. ¬≥вс€н≥ вис≥вки

ƒодаючи вис≥вки в улюблен≥ страви, кл≥тковина, що м≥ститьс€ в них, швидко виведе з орган≥зму зайвий холестерин.

5. ћолоко

÷е ефективний спос≥б боротьби з холестерином, але за одн≥Їњ умови - молоко маЇ бути знежиреним. ¬ипиваючи щодн€ по 1 л молока, ваш орган≥зм за 2,5 м≥с€ц≥ знизить р≥вень холестерину €к м≥н≥мум на 6%.

ћолоко буде також перешкоджати накопиченню холестерину в печ≥нц≥.

6. „асник

„асник здавна зц≥люЇ людину в≥д багатьох захворювань.  орисний в≥н ≥ дл€ зниженн€ к≥лькост≥ холестерину в кров≥. ≤ хоч дл€ часнику характерний р≥зкий запах, тому не завжди його хочетьс€ њсти перед походом на роботу або прогул€нкою, але при його регул€рному вживанн≥ р≥вень холестерину прийде в норму вже через три м≥с€ц≥.

‘ах≥вц≥ попереджають, що найб≥льш небезпечним продуктом з точки зору п≥двищенн€ р≥вн€ холестерину Ї кава. ћаЇтьс€ на уваз≥ кава, заварена окропом ≥ непроф≥льтрованна. ѕри правильному заварюванн≥ кава не загрожуЇ орган≥зму п≥двищенн€м холестерину.


05.03.2016