як перемогти електронне безсонн€?
як перемогти електронне безсонн€?
як перемогти електронне безсонн€?
 ћедицина звертаЇ увагу, що в останн≥ роки все б≥льше людей скаржатьс€ на хрон≥чну втому. ѕричому, це характерно практично дл€ вс≥х крањн св≥ту. Ќа швидку стомлюван≥сть люди скаржатьс€ нав≥ть п≥сл€ повноц≥нного сну ≥ в≥дпустки.

Ћ≥кар≥ кажуть, що з ус≥х, хто скаржитьс€ на хрон≥чну втому, реально вона д≥агностуЇтьс€ лише у кожного п'€того. –ешта випадк≥в л≥кар≥ називають Ђелектронне безсонн€ї.

„им це по€снити? ѕогодьтес€, що сьогодн≥ майже кожен момент житт€ багато людей ф≥ксують у Facebook або ≥нш≥й соц≥альн≥й мереж≥. ƒень народженн€ - треба под≥литис€ з друз€ми, не забитий гол на футбольному матч≥, в≥дпочинок на шашликах, нова покупка - все треба обговорити в чат≥. ѕрокинувшись посеред ноч≥ попити водички, багато хто не може не перев≥рити електронну пошту. ј поширенн€ павутини wi-fi повсюдно лише п≥дстьобують ≥нтерес.

—ам≥ ≥нтернет-користувач≥ сформували дв≥ основн≥ причини хрон≥чноњ втоми ≥ електронного безсонн€:

- г≥потер≥оз - зниженн€ функц≥й щитовидноњ залози,

- Ђадренал≥нова втомаї, симптомами €коњ Ї втома, проблеми з травленн€м, нервами ≥ ≥нш≥ Ђнезрозум≥л≥ї бол≥.

“обто, в результат≥ в усьому винен стрес, €кий ЂзношуЇї наднирники. ’оча в оф≥ц≥йн≥й медицин≥ про таку недугу немаЇ даних.

Ћ≥кар≥ призначають л≥куванн€ Ђадренал≥новоњ втомиї стероњдними препаратами, €к≥ пригн≥чують адренал≥нову систему мозку. јле в≥д такого л≥куванн€ страждають нирки, серце, знижуЇтьс€ статевий пот€г, в≥дбуваютьс€ р≥зк≥ перепади настрою, з'€вл€Їтьс€ необгрунтована агрес≥€.

‘ах≥вц≥ рекомендують позбуватис€ в≥д хрон≥чноњ втоми простим способом: вирушаючи спати, вимикайте моб≥льн≥ телефони, ноутбуки та ≥нш≥ гаджети.


23.02.2016