ƒо чого веде нудьга на робот≥?
ƒо чого веде нудьга на робот≥?
ƒо чого веде нудьга на робот≥?

ƒосл≥дженн€ емоц≥йного стану людей на робот≥ показало, що другою п≥сл€ злост≥ негативною емоц≥Їю Ї нудьга. ¬ останн≥ роки з'€вл€Їтьс€ все б≥льше людей, €к≥ нудьгують на робот≥, ≥ все менше серед них тих, хто готовий з цим миритис€. ѕрим≥тно те, що в≥д нудьги страждають люди будь-€коњ профес≥њ - в≥д оф≥сних прац≥вник≥в до вчител≥в ≥ л≥кар≥в на передов≥й.

ќтже, досл≥дники з'€сували, що нудьга - це друга за частотою емоц≥€, €ку доводитьс€ пригн≥чувати на робочому м≥сц≥. ј, €к в≥домо, придушенн€ емоц≥й веде до стрес≥в ≥ депрес≥й.

 р≥м того, що нудьга шк≥длива дл€ самоњ людини, так н≥ дл€ кого не секрет, що такий стан сп≥вроб≥тник≥в шкодить ≥нтересам роботодавц≥в. ÷е про€вл€Їтьс€, перш за все, в самоусуненн≥, а також в саботаж≥ ≥ св≥домому невиконанн≥ поставлених завдань, а ≥нод≥ нав≥ть в крад≥жц≥ ≥ скандалах з колегами. «авданн€ роботодавц≥в - поламати голову над вир≥шенн€м ц≥Їњ проблеми.

« даними висновками вчених погодивс€ ≥ професор з  ембриджу ћарк де –он, €кий прот€гом шести тижн≥в спостер≥гав за роботою в≥йськово-польових х≥рург≥в в јфган≥стан≥. “ам в≥н теж зробив висновок, що нав≥ть на так≥й напружен≥й робот≥ людину може здолати нудьга. ¬чений припустив, що в де€ких випадках люди починають ма€тис€ в≥д нудьги не через брак роботи, а в≥д в≥дчутт€, що вс≥ њхн≥ д≥њ безглузд≥.


20.02.2016