5 найпоширен≥ших помилкових тверджень про здорове харчуванн€
5 найпоширен≥ших помилкових тверджень про здорове харчуванн€
 5 найпоширен≥ших помилкових тверджень про здорове харчуванн€

” гонитв≥ за здоровим способом житт€ багато людей довод€ть до фанатизму в≥дношенн€ до правильного харчуванн€. ѕри цьому багато хто з них не здогадуютьс€, що сл≥дують поширеним помилкам.

1. ћолоко шк≥дливо дл€ дорослих

÷е помилкове твердженн€. јдже молоко - в≥дм≥нне джерело кальц≥ю, ≥ €кщо орган≥зм його добре засвоюЇ, то можна см≥ливо пити 1-2 скл€нки молока в день.

2. ¬егетар≥анство - найздоровыша система харчуванн€

ўо стосуЇтьс€ нашоњ кл≥матичноњ зони, то абсолютне вегетар≥анство може зак≥нчитис€ г≥пов≥там≥нозом дл€ орган≥зму. ѕросто у нас немаЇ такого розмањтт€ рослинноњ њж≥, €к в крањнах з теплим кл≥матом.

3. Ћ≥кувальну м≥неральну воду треба пити регул€рно

≈ксперти кажуть, що надм≥рне вживанн€ м≥неральноњ води може привести до зм≥ни складу шлункового соку, а також спровокувати в≥дкладенн€ солей в нирках ≥ жовчному м≥хур≥.

4. —уп - обов'€зкова щоденна њжа

÷е не так обов'€зково, €кщо щодн€ випивати близько 2 л води ≥ з'њдати 600 г овоч≥в. јле багато д≥Їтолог≥в говор€ть про наш≥ генетичн≥ потреби в тепл≥й р≥дк≥й њж≥.

5. Ќизькокалор≥йна д≥Їта - основа швидкого схудненн€

якщо пост≥йно сид≥ти на так≥й д≥Їт≥, то, навпаки, можна ≥стотно додати у ваз≥. Ќастане момент, коли орган≥зм стане вкрай ощадливо витрачати енерг≥ю, а також почне в≥дкладати калор≥њ про запас, на випадок голоду.


10.02.2016