„ому шк≥ра починаЇ стар≥ти завчасно?
„ому шк≥ра починаЇ стар≥ти завчасно?
„ому шк≥ра починаЇ стар≥ти завчасно?

ѕерш≥ зморшки засмучують будь-€ку ж≥нку. јле €кщо ц≥ ознаки стар≥нн€ шк≥ри з'€вл€ютьс€ в 20-р≥чному в≥ц≥, то це взагал≥ може загнати в тривалу депрес≥ю! „ому у де€ких ж≥нок шк≥ра починаЇ стар≥ти в досить молодому в≥ц≥? як цього уникнути?

Ѕудь-€кий косметолог скаже, що головний ворог шк≥ри - непом≥рна к≥льк≥сть сон€чних промен≥в. «асмага - найг≥рше, що може зазнати шк≥ра. ”льтраф≥олет сушить еп≥дерм≥с, вбиваЇ вс≥ б≥лки ≥ корисн≥ речовини, що спри€Ї по€в≥ перших зморшок ≥ прискореному стар≥нню. «ахистити шк≥ру можна за допомогою спец≥альних крем≥в з р≥внем SPF захисту б≥льше 35.

—трес - другий фактор, що викликаЇ передчасн≥ зморшки. —постереженн€ показали, що людина, €ка пост≥йно перебуваЇ в стресов≥й ситуац≥њ, вигл€даЇ на п'€ть рок≥в старшою за св≥й в≥к. ѕричому шк≥дливо це не т≥льки дл€ шк≥ри, але ≥ дл€ всього орган≥зму.

Ќестача води в орган≥зм≥ веде до зневодненн€, що викликаЇ пог≥ршенн€ стану шк≥ри ≥ спри€Ї по€в≥ перших зморшок. ¬ день потр≥бно вживати не менше 2 л води дл€ збереженн€ водного балансу.

 ур≥нн€ ≥ алкоголь - вороги шк≥ри, а також зуб≥в, волосс€ ≥ н≥гт≥в. ” кур€щих людей спостер≥гаЇтьс€ недол≥к кисню, €кий орган≥зм повинен отримувати через верхн≥ шари шк≥ри, що веде до њњ в'€ненн€. јлкоголь же заважаЇ виведенню води з орган≥зму, тому лице стаЇ набр€клим.

–егул€рне недосипанн€ веде до того, що орган≥зм виснажуЇтьс€, а це в≥дразу в≥дбиваЇтьс€ на стан≥ шк≥ри. Ќав≥ть €кщо правильно харчуватис€ ≥ не мати шк≥дливих звичок, але недостатньо спати, орган≥зм буде реагувати з≥в'€лою шк≥рою з с≥руватим в≥дт≥нком, особливо пом≥тн≥ стають кола п≥д очима, що в≥зуально додаЇ к≥лька рок≥в.

ќтже, щоб шк≥ра довг≥ роки залишалас€ еластичною, пост≥йно зволожуйте њњ, береж≥ть в≥д сонц€, пийте достатньо води, позбудьтес€ в≥д шк≥дливих звичок ≥ висипайтес€!


01.02.2016