„ому не допомагаЇ ортопедичний матрац?
„ому не допомагаЇ ортопедичний матрац?
„ому не допомагаЇ ортопедичний матрац?

Ћюди, що п≥клуютьс€ про своЇ здоров'€, прагнуть забезпечити себе предметами, €к≥ допоможуть њм у цьому. “ак, в останн≥ роки величезну попул€рн≥сть придбали ортопедичн≥ матраци.

ќднак, проспав к≥лька ночей посп≥ль на диво-лож≥, багато хто з подивом ви€вл€ють, що спина продовжуЇ хвор≥ти. ј у де€ких нав≥ть б≥льше, н≥ж ран≥ше. ” чому причина такого казусу?

ѕричина проста: матрац п≥д≥браний неправильно. јле причина може бути б≥льш серйозна: запущена хвороба. ѕроблема болю в спин≥ п≥сл€ ноч≥ на ортопедичному матрац≥ може з'€витис€ у людей, €к≥ багато часу провод€ть в сид€чому положенн≥ на незручних кр≥слах.  р≥м того, шк≥дливо спати на занадто м'€ких або вкрай жорстких матрацах. —л≥д пам'€тати, що ортопедичний матрац Ї проф≥лактикою захворювань або використовуЇтьс€ в комплекс≥ з ≥ншими л≥кувальними призначенн€ми.

Ќайчаст≥ше проблеми з≥ спиною пов'€зан≥ з надм≥рним навантаженн€м на м'€зи спини. ÷е не означаЇ, що спина болить лише у тих, хто весь час порпаЇтьс€ на город≥ або носить т€жкост≥ - ц≥лком достатньо весь день просид≥ти за комп'ютером, не спираючись на спинку кр≥сла або мати зайву вагу.

јле €кщо не допомагають притримуванн€ правильноњ пози за роботою ≥ правильно п≥д≥браний матрац, необх≥дна консультац≥€ л≥кар€, так €к це може бути симптомом м≥жхребцевоњ гриж≥, особливо у тих, кому за 40. ўоб усп≥шно вил≥кувати њњ, потр≥бно спочатку встановити, €к≥ саме хребц≥ стали стикатис€.

” б≥льшост≥ випадк≥в цього можна не допустити. ¬ першу чергу потр≥бно подбати про хороший в≥дпочинок - хороша л≥жко з правильно п≥д≥браним матрацом, сл≥дуванн€ корисним порадам, турбота про власне здоров'€ прот€гом всього дн€.  р≥м того, потр≥бно част≥ше ходити, вставати хоча б раз в п≥втори години, щоб роз≥м'€ти спину, в≥дкидатис€ на спинку кр≥сла, даючи в≥дпочинок спинним м'€зам.

Ќа жаль, молод≥ люди часто ≥гнорують под≥бн≥ поради. як результат, в зр≥лому в≥ц≥ починаютьс€ проблеми, €ких можна було б уникнути.


29.01.2016