„им дл€ д≥тей важливо читанн€ книг?
„им дл€ д≥тей важливо читанн€ книг?
„им дл€ д≥тей важливо читанн€ книг?

ўе не так давно д≥ти не були так прив'€зан≥ до телев≥зора, комп'ютера та ≥нших сучасних гаджет≥в. Ќапевно, кожен погодитьс€, що покол≥нн€, €ке виросло без чудо-техн≥ки в≥др≥зн€Їтьс€ б≥льш ст≥йкою псих≥кою ≥ ч≥тко вираженими моральними принципами.

¬еличезне м≥сце в житт≥ ≥ розвитку д≥тей належало книз≥. јдже читанн€ було ≥ вихованн€м, ≥ розвагою.

” наш≥ дн≥, на жаль, ситуац≥€ зм≥нилас€. јле в силах батьк≥в направити розвиток дитини в правильне русло. « самого раннього в≥ку потр≥бно привчати малюка до хороших книг.

—ьогодн≥ доступна будь-€ка л≥тература, знайти можна будь-€к≥ книги. ј найкращим прикладом дл€ д≥тей стануть сам≥ батьки. ѕотр≥бно читати самим, надавати книз≥ особливого значенн€, дарувати книги соб≥ ≥ близьким, д≥т€м. ≤ тод≥ т€га до духовноњ њж≥ буде зростати.

≤ нав≥ть те, що сьогодн≥ ≥снуЇ безл≥ч джерел ≥нформац≥њ, не можна в≥дмовл€тис€ в≥д книги.  нига - це досв≥д покол≥нь, мудр≥сть минулого. ” процес≥ читанн€ книг у дитини розвиваЇтьс€ фантаз≥€, њй легше перебороти стреси ≥ страхи, за допомогою книги дитин≥ прост≥ше по€снити, що таке добро, а що таке - зло.  ниги допомагають дитин≥ роз≥братис€ в складних життЇвих ситуац≥€х, њй легше зрозум≥ти, €к вчинити в тому чи ≥ншому випадку, керуючись принципами сов≥ст≥ ≥ чест≥.

јле говор€чи про важлив≥сть книги, маютьс€ на уваз≥ твори талановитих письменник≥в, €к≥ п≥дход€ть дитин≥ за в≥ком (казки дл€ малюк≥в, пригодницьк≥ романи дл€ п≥дл≥тк≥в ≥ т. п.)

ƒаруйте книгу д≥т€м в подарунок. ј €кщо ви п≥дпишите њњ, то подарунок стане безц≥нним, пам'€ттю на все житт€. ƒайте своњм д≥т€м шанс повноц≥нного розвитку, у чому вам незам≥нним пом≥чником стане книга!


27.01.2016