як зупинити руйнуванн€ зуб≥в?
як зупинити руйнуванн€ зуб≥в?
як зупинити руйнуванн€ зуб≥в?

” наш час гарна посм≥шка ≥ здоров≥ зуби багато значать дл€ дос€гненн€ усп≥ху ≥ дл€ життЇвого комфорту в ц≥лому. јле чому у багатьох людей зуби починають швидко руйнуватис€? —томатологи попередили, що все починаЇтьс€ з пошкодженн€ емал≥, що викликають кисл≥ напоњ.

¬иходить, не пий лимонн≥, содов≥ напоњ, чањ, та все з зубами буде в пор€дку? ќднак у багатьох людей процес руйнуванн€ вже почавс€ ≥ потр≥бно постаратис€ будь-€кими способами його зупинити.

ƒоктор ћохамед A. Ѕессайоун≥ недавно пров≥в досл≥дженн€, в €кому описав зм≥ст таких напоњв €к лимонний, апельсиновий, грейпфрутовий с≥к, а також чорний ≥ зелений чањ, а також розпов≥в про три кроки по в≥дновленню зубноњ емал≥, €ка постраждала в≥д вживанн€ цих продукт≥в.

ќтже, тим, хто вже постраждав в≥д ероз≥њ зубноњ емал≥, д-р Ѕессайоун≥ рекомендуЇ наступне:

1. ¬изначити джерело ероз≥њ, краще за допомогою стоматолога.

2. ¬изначити, €ким чином це джерело зач≥паЇ зуби, щоб запоб≥гти подальшому негативному впливу.

3. ѕрипинити або звести до м≥н≥муму споживанн€ п≥дозрюваних продукт≥в харчуванн€ або напоњв.

¬изначити кислотн≥сть тих чи ≥нших продукт≥в не так вже й складно: ≥нформац≥€ доступна в ≥нтернет≥ або на етикетках продукту.  р≥м того, необх≥дна профес≥йна консультац≥€ л≥кар€-стоматолога, щоб в≥дновити пошкоджен≥ тканини.

ѕроблема в тому, що багато людей нав≥ть не п≥дозрюють про на€вн≥сть пошкоджень, поки њх зуби знаход€тьс€ на ранн≥й стад≥њ зубноњ ероз≥њ. јле без своЇчасноњ д≥агностики та вжитих заход≥в руйнуванн€ неминуче. ¬се це веде до вс≥м в≥домого висновку: регул€рно в≥дв≥дуйте стоматолог≥в, не менше двох раз≥в на р≥к, що допоможе зберегти здоров'€ зуб≥в.


04.01.2016