ур≥нн€ батьк≥в небезпечно дл€ дитини!
 ур≥нн€ батьк≥в небезпечно дл€ дитини!
 ур≥нн€ батьк≥в небезпечно дл€ дитини!

 ур≥нн€ шкодить здоров'ю. ÷€ абсолютна ≥стина не вимагаЇ б≥льше доказ≥в медицини. ѕогано ще й те, що ц€ шк≥длива звичка небезпечна не т≥льки дл€ самого курц€, але ≥ дл€ його оточенн€, особливо дл€ д≥тей. ” своњх недавн≥х досл≥дженн€х вчен≥ п≥дтвердили на€вн≥сть зв'€зку м≥ж кур≥нн€м батьк≥в ≥ ф≥зичним ≥ псих≥чним станом д≥тей. ѕерш за все, досл≥дники пов'€зують кур≥нн€ з надм≥рною вагою ≥ г≥перактивн≥стю д≥тей.

ƒоктора вже давно закликають ваг≥тних ж≥нок в≥дмовитис€ в≥д кур≥нн€ заради здоров'€ д≥тей. Ќайб≥льш небезпечним кур≥нн€ Ї п≥д час першого триместру.

јле недавно вчен≥ з √онконгу досл≥джували також вплив на д≥тей кур≥нн€ батька. ¬и€вилос€, що д≥ти кур€щих батьк≥в част≥ше страждають в≥д ожир≥нн€, н≥ж њх однол≥тки у в≥ц≥ 7-10 рок≥в. ¬иходить, що в≥д кур≥нн€ не худнуть, €к було прийн€то вважати, а воно спри€Ї ожир≥нню, в≥дкладенню жиру в област≥ тал≥њ ≥ стегон курц≥в. ћабуть, пасивне кур≥нн€ батьк≥в вчин€Ї на д≥тей такий вплив.

≤нше досл≥дженн€, проведене вченими ¬еликобритан≥њ ≥ Ѕразил≥њ, встановило зв'€зок материнського кур≥нн€ п≥д час ваг≥тност≥ з агресивн≥стю ≥ г≥перактивн≥стю д≥тей. ћатеринський орган≥зм не служить ф≥льтром, а токсини тютюнового диму потрапл€ють з кров'ю плоду. ¬чен≥ д≥л€тьс€ своњми спостереженн€ми за ж≥нками, що пал€ть в пологовому зал≥: њх плацента бл€кла ≥ обезбарвлений, що вказуЇ на недостатнЇ кровопостачанн€ плода.

якщо ви ще курите, але плануЇте народити здорову дитину, подумайте, €к≥ насл≥дки може викликати ваша шк≥длива звичка дл€ вашоњ дитини!