„им харчуютьс€ студенти?
„им харчуютьс€ студенти?

ћолод≥сть - чудова пора, коли все житт€ попереду ≥ здаЇтьс€, що роки ≥ здоров'€ невичерпн≥. јле, на жаль, молодь в студентськ≥ роки часто легковажно ставитьс€ до свого орган≥зму, особливо це стосуЇтьс€ режиму дн€ та харчуванн€. як правило, студенти огидно харчуютьс€, економл€чи грош≥ ≥ час. јле ж макарони швидкого приготуванн€, консерви ≥ њжа у фаст-фудах можуть довести до л≥карн€ного л≥жка.

јвстрал≥йськ≥ вчен≥ провели досл≥дженн€, в €кому з'€сували, що студенти перебиваютьс€ з боб≥в на макарони, а наш≥ розумники п≥шли ще дал≥ - Ђћ≥в≥наї ≥ консерви њх основна њжа. јле њжа ц€ не т≥льки малопоживна, а й небезпечна дл€ здоров'€: ризик розвитку д≥абету або раку при такому харчуванн≥ п≥двищуЇтьс€ в к≥лька раз≥в.

ƒосл≥дники з Ѕр≥сбена зац≥кавилис€ житт€м 811 студент≥в. ” п≥дсумку вони прийшли до висновку, що один з чотирьох молодих людей зазнавав труднощ≥в з харчуванн€м, а 6% ≥ зовс≥м жили впроголодь. “акож з'€сувалос€, що за ф≥нансовими витратами, њжа у студент≥в перебувала на третьому м≥сц≥ п≥сл€ оплати житла ≥ навчанн€, тобто не була пр≥оритетною статтею витрат.

ѕроведене опитуванн€ показало, що дв≥ третини найб≥дн≥ших студент≥в њд€ть фрукти менше двох раз≥в на тиждень, а 4% взагал≥ не можуть соб≥ дозволити фрукти. ќсновним джерелом харчуванн€ дл€ таких студент≥в Ї жирна њжа з Ђзаб≥гайл≥вокї, так €к вона б≥льш доступна ≥ здаЇтьс€ ситною.

“акож вчен≥ з'€сували, що студенти, €к≥ г≥рше харчувалис€, част≥ше страждали в≥д надм≥рноњ або недостатньоњ ваги через порушенн€ обм≥ну речовин, а ризик розвитку хрон≥чних захворювань, таких €к д≥абет, рак ≥ хвороби серцево-судинноњ системи, у них п≥двищуЇтьс€.  р≥м того, таке харчуванн€ не спри€Ї усп≥шност≥ в навчанн≥, так €к орган≥зм не отримуЇ вс≥ необх≥дн≥ поживн≥ речовини. ≈ксперти наст≥йно рекомендують студентам б≥льше звертати уваги на харчуванн€, так €к ситий студент краще здаЇ сес≥ю ≥ береже здоров'€.


18.12.2015