5 ознак проблем з серцем
5 ознак проблем з серцем

„асто ми не звертаЇмо уваги на сигнали, що подаютьс€ нашим орган≥змом ≥ вказують на проблеми. „и не сприймаЇмо серйозно ниючий б≥ль в област≥ серц€, запамороченн€ або п≥тлив≥сть. јле л≥кар≥-кард≥ологи рекомендують ретельно стежити за де€кими сигналами, €к≥ даЇ нам наш орган≥зм.

ѕом≥тивши, що п≥дйом по сходах, ф≥зична активн≥сть або ≥нша звична д≥€льн≥сть викликаЇ у вас бол≥ в област≥ серц€, вирушайте до л≥кар€. Ќайб≥льш тривожн≥ сигнали - задишка, головний б≥ль, прискорене серцебитт€.

1. ’аотичне серцебитт€ може вказувати на ф≥брил€ц≥ю передсердь. ѕричиною такоњ проблеми може бути ≥ зловживанн€ спиртним, перењданн€, недосипанн€.

2. «апамороченн€ - також тривожний симптом, €кий вказуЇ на збоњ в робот≥ серц€. Ќайчаст≥ше це вказуЇ на аортальний стеноз, що виникаЇ при звуженн≥ отвору клапана. ѕри такому порушенн≥ в мозок надходить недостатн€ к≥льк≥сть кров≥.

3. «адишка, занепад сил, б≥ль в груд€х ≥ запамороченн€ вимагають негайного зверненн€ до л≥кар€. Ѕ≥льш того, част≥ запамороченн€ можуть стати причиною втрати св≥домост≥.

4. Ќабр€ки н≥г - ще одна важлива ознака порушенн€ роботи серц€. «б≥й насосноњ функц≥њ серц€ може привести до зб≥льшенн€ к≥сточок ≥ гом≥лок. ќсобливо важливо контролювати набр€ки тим, хто страждаЇ на д≥абет.

5. ≈ректильна дисфункц≥€ пов'€зана з атеросклерозом ≥ порушенн€м кровооб≥гу. Ћ≥кар≥ наст≥йно рад€ть звернути увагу на серце, €кщо спостер≥гаютьс€ част≥ збоњ в потенц≥њ, це може бути пов'€зано з ризиком смерт≥ в≥д захворювань серц€ ≥ судин.


16.12.2015