6 рецепт≥в проти варикозу
6 рецепт≥в проти варикозу

¬иступаюч≥ на ногах судини ≥ вени засмучують кожну ж≥нку. ћало того, що через них бол€ть ≥ втомлюютьс€ ноги, так ще ≥ зовн≥шн≥й вигл€д страждаЇ. јле допомогти посп≥шаЇ народна медицина, €ка пропонуЇ ефективн≥ та перев≥рен≥ рецепти. ѕеревага цих домашн≥х засоб≥в в тому, що вони повн≥стю безпечн≥, так €к приготовлен≥ т≥льки з натуральних ≥нгред≥Їнт≥в.

—в≥жий часник з маслом

Ѕеремо очищен≥ зубчики б≥лого часнику, подр≥бнюЇмо њх, зм≥шуЇмо одну частину часниковоњ кашки з двома частинами м'€кого св≥жого рослинного масла. ќтриману сум≥ш прикладаЇмо до хворих м≥сць на н≥ч, заф≥ксувавши њњ теплим шарфом або еластичним бинтом. ¬ранц≥ ретельно вимити ноги ≥ над≥ти шкарпетки.

ѕом≥дори

–озр≥жте на скибочки 1-2 зелених пом≥дора, приклад≥ть њх до уражених д≥л€нок на ноз≥, заф≥ксувавши бинтом або марлею. „ерез три години зн≥м≥ть пов'€зки ≥ потримайте ноги в тепл≥й вод≥ 15 хвилин.

ѕолин ≥ молоко

ѕотовчену траву полину г≥ркого зм≥шайте з теплим, п≥д≥гр≥тим на вод€н≥й бан≥, молоком до пастопод≥бного стану. Ќаклад≥ть отриману масу на уражен≥ д≥л€нки ≥ утепл≥ть целофаном або бинтом. ” комплекс≥ з застосуванн€м цього засобу сл≥д вживати €блучне пюре на сн≥данок ≥ вечерю.

 ропива

÷ей зас≥б л≥куванн€ варикозу досить тривалий, але дуже ефективний. ѕрот€гом 5-7 м≥с€ц≥в необх≥дно випивати настойку кропиви, приготовану таким чином. ƒв≥ столов≥ ложки з г≥ркою трави кропиви дводомноњ залийте водою, дайте насто€тис€ прот€гом години в теплому м≥сц≥ п≥д кришкою. ѕот≥м проц≥д≥ть р≥дину через сито або марлю ≥ пийте по чверт≥ скл€нки трич≥ на день.

„ерез 3-5 тижн≥в вживанн€ настою зроб≥ть невелику перерву на 10-14 дн≥в, а пот≥м повтор≥ть курс. ѕаралельно з цим методом сл≥д стежити за правильн≥стю свого рац≥ону - не вживати жирн≥ ≥ смажен≥ страви.

Ўишки хмелю

—ух≥ шишки хмелю залийте повною скл€нкою окропу. ѕрокип'€т≥ть на пов≥льному вогн≥ 3 хв. ≥ залиште в теплому м≥сц≥ п≥д кришкою дл€ настоюванн€. ѕриймати даний зас≥б по половин≥ скл€нки за двадц€ть хвилин до њж≥ прот€гом 2-3 м≥с€ц≥в щодн€. ÷ей же наст≥й можна використовувати дл€ компрес≥в, €к≥ потр≥бно прикладати до н≥г на н≥ч.

ћускатний гор≥х

ѕодр≥бнити в борошно к≥лька мускатних гор≥х≥в. 1 ст. ложку готового порошку залийте повним скл€нкою кипл€чоњ талоњ води, злегка остуд≥ть ≥ розвед≥ть в настоњ 1 ст. ложку меду. ƒайте настою посто€ти к≥лька годин в теплому м≥сц≥. ¬живати його потр≥бно трич≥ на день по чверт≥ скл€нки за 20 хв. до њж≥.


10.12.2015