„ому чолов≥ки слабк≥ше ж≥нок?
„ому чолов≥ки слабк≥ше ж≥нок?
„ому чолов≥ки слабк≥ше ж≥нок?

¬чен≥ визнали сильну стать не такою вже й сильною. –епутац≥ю чолов≥кам з≥псувало здоров'€. —татистика показала, що саме у чолов≥к≥в част≥ше розвиваютьс€ зло€к≥сн≥ утворенн€, в≥д €ких вони вмирають завчасно.

“акож л≥кар≥ заф≥ксували високий р≥вень захворювань серц€. ” чолов≥к≥в част≥ше трапл€ютьс€ ≥нфаркти та ≥нсульти, кр≥м того, €к не дивно, але вони б≥льше схильн≥ до ожир≥нн€, н≥ж ж≥нки.

—ерцевий напад ви€вл€Їтьс€ летальним дл€ 300 чолов≥к≥в з 100 000, в той час €к ж≥ноча статистика б≥льш оптим≥стична - на 100 000 ≥нфаркт≥в 190 з≥ смертельним результатом.

«айва вага також часто ви€вл€Їтьс€ слабк≥стю чолов≥к≥в. ” розвинених крањнах 41% чолов≥к≥в страждають ожир≥нн€м, в той час €к серед ж≥нок цей показник дор≥внюЇ 32%.

ўе один пункт - статистика самогубств. —еред тих, хто вир≥шив добров≥льно п≥ти з житт€, 76% чолов≥к≥в.

Ќаступною слабк≥стю чолов≥чоњ стат≥ Ї неправильний спос≥б житт€. Ѕ≥льш≥сть з них не займаютьс€ спортом, не стежать за харчуванн€м, вони част≥ше страждають алкогольною ≥ н≥котиновою залежн≥стю.

јле найсумн≥ше, що чолов≥ки набагато р≥дше ж≥нок звертаютьс€ за медичною допомогою, запускаючи хворобу, чим скорочують соб≥ житт€. 


05.12.2015