–анн≥й п≥дйом небезпечний дл€ серц€
–анн≥й п≥дйом небезпечний дл€ серц€
–анн≥й п≥дйом небезпечний дл€ серц€

ѕро те, що б≥оритми мають великий вплив на здоров'€ людини, вже дано науково доведено. Ќещодавно €понськ≥ вчен≥ прийшли до висновку, що вимушений ранн≥й п≥дйом негативно в≥дбиваЇтьс€ на робот≥ серцево-судинноњ системи.

¬ результат≥ досл≥джень фах≥вц≥ з €понського м≥ста  ≥ото прийшли до висновку, що люди, €ким необх≥дно щодн€ рано прокидатис€, мають п≥двищений ризик до розвитку захворювань серц€, н≥ж любител≥ поспати довше.

ƒо даного досл≥дженн€м учених п≥дштовхнув анал≥з хвороб б≥льше трьох тис€ч людей у в≥ц≥ в≥д 23 до 90 рок≥в. “≥ учасники, €к≥ прокидалис€ рано, част≥ше потрапл€ли до л≥кар≥в з проблемами серцево-судинноњ системи, такими €к г≥пертон≥€ та ≥нфаркт.

“ак≥ висновки €понських вчених були п≥дтриман≥ фах≥вц€ми ≥з —Ўј. —п≥вроб≥тники ”н≥верситету ѕенс≥льван≥њ з'€сували, що систематичне раннЇ пробудженн€, пов'€зане з необх≥дн≥стю обмежувати себе у сн≥, зб≥льшуЇ навантаженн€ на серце, чим п≥двищуЇтьс€ ризик серцево-судинних захворювань, €к≥ нав≥ть можуть призвести до смерт≥.

” той же час вчен≥ з  ≥ото в≥дзначили суперечливий факт: серед тих, хто рано встаЇ, ви€вилос€ б≥льше людей-довгожител≥в.

“ак що вчен≥ знову поставили нас у глухий кут - користуватис€ можлив≥стю поспати довше або вставати н≥ св≥т н≥ зор€?


04.12.2015