” сучасних ж≥нок зб≥льшений розм≥р взутт€
” сучасних ж≥нок зб≥льшений розм≥р взутт€
” сучасних ж≥нок зб≥льшений розм≥р взутт€

ўе з час≥в придворних бал≥в маленький розм≥р ж≥ночоњ ноги вважавс€ ознакою аристократ≥њ ≥ витонченост≥. ќднак сьогодн≥ вчен≥ за€вл€ють, що невелика ж≥ноча н≥жка скоро стане €вищем минулого. «г≥дно з останн≥ми досл≥дженн€ми, в середньому розм≥р ж≥ночоњ ступн≥ зб≥льшуЇтьс€ ≥ поступово наздоган€Ї чолов≥чий.

«а останн≥ двадц€ть рок≥в розм≥р ж≥ночого взутт€ в середньому вир≥с з 36,5 до 38. якщо пор≥вн€ти взутт€ сучасних дам з взутт€м њхн≥х бабусь, то стане ц≥лком очевидно, що воно виросла на два розм≥ри.

‘ах≥вц≥ вважають, що в зростанн≥ ж≥ночоњ ноги немаЇ н≥чого страшного, так €к сучасн≥ люди набагато швидше розвиваютьс€ ≥ в≥др≥зн€ютьс€ акцелерац≥Їю. јле самим ж≥нкам так≥ зм≥ни зовс≥м не подобаютьс€, так €к знайти в магазин≥ вподобане взутт€ потр≥бного розм≥ру не так просто. 75% ж≥нок з великим розм≥ром ноги з≥знаютьс€, що пост≥йно стикаютьс€ з ц≥Їю проблемою. Ѕ≥льш≥сть з них нос€ть 41 розм≥р, треба в≥дзначити, не така вже величезна ц€ нога.

ј що робити тим, у кого розм≥р перевищуЇ 41 розм≥р? ƒл€ них виб≥р взутт€ - це ц≥ла проблема. Ѕ≥льше половини таких ж≥нок з≥знаютьс€, що в≥дчувають незручн≥сть, коли пов≥домл€ють продавц€м розм≥р своЇњ ноги, а в 42% випадк≥в покупка взутт€ зак≥нчуЇтьс€ ≥стериками ≥ сльозами.


02.12.2015