ƒерева - наш≥ енергетичн≥ л≥кар≥
ƒерева - наш≥ енергетичн≥ л≥кар≥
ƒерева - наш≥ енергетичн≥ л≥кар≥

Ќаш≥ далек≥ предки були т≥сно пов'€зан≥ з природою ≥ зц≥ленн€ т≥ла шукали, €к правило, в природних джерелах. Ќе секрет, що особливе ставленн€ у стародавн≥х людей було до дерев, з €кими у людини взаЇмопов'€зан≥ енергетичн≥ пол€.

—ьогодн≥ ц≥лител≥ народноњ медицини нагадують нам про те, що в≥д дерев можна €к п≥дживитис€ позитивною енерг≥Їю, так ≥ позбутис€ негативноњ.

«давалос€ б, все просто - п≥д≥йти до дерева ≥ перейн€ти у нього необх≥дну енерг≥ю. ѕроте справжню допомогу отримати в≥д дерев можна, лише правильно вибравши необх≥дне.

‘ах≥вц≥ за допомогою метод≥в б≥олокац≥њ визначили дерева, що Ђв≥дбираютьї негативну енерг≥ю - осика, топол€ ≥ €лина. « цими деревами корисно взаЇмод≥€ти, коли ви в≥дчуваЇте надлишок енерг≥њ, що про€вл€Їтьс€ аритм≥Їю, головними бол€ми, при отриманн≥ травм ≥ оп≥к≥в.

Ѕ≥льш≥сть людей можуть Ђв≥ддатиї енерг≥ю сосн≥, дубу, берез≥ ≥ каштану.

Ќестача енерг≥њ про€вл€Їтьс€ частими застудами, анг≥нами, розладами кишечника та шлунка, хрон≥чними захворюванн€ми.

¬изначити енергетичн≥ властивост≥ дерева можна самост≥йно: вз€ти шматочок фольги, п≥днести його до стовбура ≥ поспостер≥гати. якщо фольга стане липнути до дерева, значить воно - Ђв≥дбираЇї, €кщо фольга в≥дхил€Їтьс€ в≥д дерева - Ђв≥ддаЇї.

Ќайкраще взаЇмод≥€ти з великими, гармон≥йно розвиненими деревами. јдже у маленьких ≥ хворих зелених л≥кар≥в зовс≥м мало енерг≥њ.

ѕерш н≥ж вступити в енергетичний д≥алог з деревом, необх≥дно налагодити з ним контакт: п≥д≥йти, прив≥тати ≥ попросити про допомогу, а йдучи - под€кувати ≥ попрощатис€.

 итайська медицина використовуЇ таку методику роботи з деревом: ж≥нки, сто€чи обличч€м до дерева, об≥ймають його стовбур, а чолов≥ки тул€тьс€ спиною до дерева.

“акий енергетичний контакт регулюЇ д≥€льн≥сть внутр≥шн≥х орган≥в ≥ благотворно впливаЇ на нервову систему.

ƒе€к≥ люди з високо розвиненою чутлив≥стю долонь можуть в≥дчути енерг≥ю дерева на в≥дстан≥ близько метра, направивши до нього долон≥ ≥ в≥дчуваючи тепло деревноњ енерг≥њ.


28.12.2015