як њсти фрукти-овоч≥: з шк≥ркою або без?
як њсти фрукти-овоч≥: з шк≥ркою або без?
як њсти фрукти-овоч≥: з шк≥ркою або без?

ѕро користь фрукт≥в ≥ овоч≥в дл€ орган≥зму сперечатис€ не доводитьс€. јле в чому не можуть з≥йтис€ вчен≥, так це з≥ шк≥ркою або без вживати дари природи. ќдн≥ з них стверджують, що в шк≥рц≥ знаходитьс€ набагато б≥льше в≥там≥н≥в ≥ м≥нерал≥в, н≥ж у самому плод≥, а тому треба з'њдати з≥ шк≥ркою. ≤нш≥ впевнен≥, що шк≥рка - це оболонка, €ка захищаЇ овоч≥ ≥ фрукти в≥д р≥зних забруднень, а тому накопичуЇ в соб≥ токсини.

¬ ход≥ досл≥джень було ви€влено, що екстракт з≥ шк≥рки €блука упов≥льнюЇ розповсюдженн€ ракових кл≥тин при раку товстоњ кишки на 43%, а от екстракт з м'€кот≥ ефективний всього на 29%.

ќстанн≥м часом багато продукт≥в готують до збер≥ганн€ завчасно. јле шк≥рка €блук, наприклад, обробл€Їтьс€ спец≥альним параф≥ном, що захищаЇ пл≥д в≥д гнитт€ ≥ збер≥гаЇ в≥д втрати товарного вигл€ду. ѕотрапл€ючи в шлунок, параф≥ни обвол≥кають ст≥нки стравоходу ≥ кишечника, перешкоджаючи процесу всмоктуванн€. ¬ивод€тьс€ ц≥ продукти з орган≥зму дуже пов≥льно через своњх в'€жучих властивостей. Ќайчаст≥ше закупорка др≥бних кровоносних судин Ї почасти насл≥дком потрапл€нн€ в орган≥зм параф≥н≥в.

¬раховуючи цю причину, доводитьс€ з плод≥в зр≥зати шк≥рку, або купувати овоч≥ та фрукти, не оброблен≥ парафинами, консервантами та ≥ншими препаратами.