ƒепрес≥њ п≥д час ваг≥тност≥ небезпечн≥ дл€ дитини
ƒепрес≥њ п≥д час ваг≥тност≥ небезпечн≥ дл€ дитини
ƒепрес≥њ п≥д час ваг≥тност≥ небезпечн≥ дл€ дитини

„ому ваг≥тн≥й ж≥нц≥ так важливо збер≥гати душевний спок≥й? ƒосл≥дники з'€сували, що д≥ти, чињ матер≥ перебували в стан≥ депрес≥њ п≥д час ваг≥тност≥, б≥льш схильн≥ до депрес≥й в зр≥лому в≥ц≥.

¬чен≥ провели досл≥дженн€, проанал≥зувавши психолог≥чний стан д≥тей б≥льш 8000 матер≥в, €к≥ страждали допологовою ≥ п≥сл€пологовою депрес≥Їю.

¬ результат≥ досл≥дженн€ ви€вилось, що в≥дсоток ризику вище в 1,3 рази, н≥ж буваЇ зазвичай у в≥ц≥ 18 рок≥в.

 ер≥вник досл≥дженн€, –ебекка ѕ≥рсон, зазначила, що ваг≥тн≥сть в стан≥ депрес≥њ дуже шк≥длива дл€ дитини. “ому своЇчасне л≥куванн€ - запорука майбутнього здоров'€ малюка. ≤ хоча ризики здаютьс€ невеликими, але вони Ї!

‘ах≥вц≥ стверджують, що розвиток псих≥чного здоров'€ людини починаЇтьс€ не п≥сл€ народженн€, а ще в утроб≥ матер≥.

“аким чином, висновок очевидний - допомога ваг≥тним, страждаючим в≥д депрес≥њ, полегшить не лише њхн≥й стан, але ≥ п≥де на користь псих≥чному здоров'ю њх потомства.

як в≥домо, п≥д час стресу орган≥зм вид≥л€Ї специф≥чн≥ гормони, €к≥ можуть серйозно вплинути на розвиток дитини в утроб≥ матер≥.

«вичайно, сьогодн≥ у€вити житт€ без стрес≥в практично неможливо. ќднак в ≥деал≥ ж≥нка повинна позбутис€ депрес≥њ ще до зачатт€ дитини. јле €кщо це все-таки сталос€ п≥д час ваг≥тност≥, то даний стан ж≥нки вимагаЇ пильноњ уваги, адже на карту поставлено здоров'€ матер≥ та њњ майбутнього малюка.

≤снуЇ безл≥ч метод≥в зц≥ленн€ допологовоњ ≥ п≥сл€пологовоњ депрес≥њ, але найважлив≥ший з них - п≥дтримка близьких ≥ друз≥в.


22.10.2015