ћи њмо занадто багато цукру!
ћи њмо занадто багато цукру!

Ћ≥кар≥ б'ють на сполох: споживанн€ людством цукру стало надто великим, а це загрожуЇ серйозними насл≥дками дл€ здоров'€.

ƒоктор ћалхотра, в≥домий кард≥олог, каже, що сучасн≥ рекомендац≥њ д≥Їтолог≥в не зовс≥м адекватн≥ по в≥дношенню до розумних норм споживанн€ цукру ≥ принцип≥в правильного харчуванн€ взагал≥. ќстанн≥ досл≥дженн€ п≥дтвердили зв'€зок м≥ж вживанн€м цукру ≥ ризиком ожир≥нн€. ‘ах≥вц≥ також виступили проти надм≥рного вживанн€ солодких напоњв ≥ цукру-раф≥наду, €к≥ здатн≥ спровокувати розвиток цукрового д≥абету ≥ р€д серцевих захворювань. ƒоктор також зауважив, що зв'€зок м≥ж харчовими компан≥€ми ≥ спортом негативно позначаЇтьс€ на харчуванн≥ людей. “ак, на ќл≥мп≥йських ≥грах у Ћондон≥ б≥льш≥сть реклам було направлено на солодк≥ напоњ та ≥ншу нездорову њжу.

≤нш≥ вчен≥ п≥дтримали доктора ћалхотра. ƒе€к≥ з них за€вили, що раф≥нований цукор нар≥вн≥ з сигаретами представл€Ї серйозну проблему дл€ здоров'€ с≥м'њ та майбутн≥х покол≥нь. ≈ксперти вважають, що так≥ продукти €к цукор, с≥ль ≥ продукти з високим вм≥стом жир≥в повинн≥ обкладатис€ б≥льш високими податками.

¬сесв≥тн€ орган≥зац≥€ охорони здоров'€ рекомендуЇ норму цукру в 10% в≥д загального балансу калор≥й.


03.10.2015