ћатеринськ≥ м≥кроби р€тують д≥тей в≥д алерг≥њ
ћатеринськ≥ м≥кроби р€тують д≥тей в≥д алерг≥њ
ћатеринськ≥ м≥кроби р€тують д≥тей в≥д алерг≥њ

ћ≥кроби ≥ бактер≥њ оточують людину всюди. ќдн≥ з них небезпечн≥ дл€ здоров'€, ≥нш≥ - необх≥дн≥. ¬чен≥ визначили, що вплив м≥кроб≥в на орган≥зм ваг≥тноњ ж≥нки р€туЇ њњ майбутнього малюка в≥д р≥зного виду алерг≥њ.

Ќ≥мецьк≥ вчен≥ ви€вили, що бактер≥њ викликають слабку запальну реакц≥ю у ваг≥тних мишей, потомство €ких надал≥ ви€вл€Їтьс€ б≥льш ст≥йким до алерг≥й.

як в≥домо, в останн≥ роки стр≥мко зростаЇ число алерг≥чних випадк≥в у д≥тей. Ѕагато фах≥вц≥в сход€тьс€ на думц≥, що причина цьому в надм≥рн≥й Ђстерильност≥ї навколишнього середовища. Ѕула нав≥ть вироблена тенденц≥€ п≥д назвою Ђ“еор≥€ впливу г≥г≥Їниї, зг≥дно €коњ схил€нн€ маленьких д≥тей впливу м≥кроб≥в ≥з зовн≥шнього середовища обумовлюЇ зм≥цненн€ ≥мунноњ системи, що в майбутньому дозволить прост≥ше справл€тис€ з м≥кробами ≥ алергенами.

—постереженн€ л≥кар≥в показали, що д≥ти, €к≥ ростуть в умовах села, в майбутньому хвор≥ють набагато р≥дше, н≥ж т≥, хто живе в чистот≥ м≥ських квартир.

јле не т≥льки навколишнЇ середовище Ї причиною б≥льш м≥цного ≥мун≥тету ≥ захисту в≥д алерг≥њ. ћалюки, чињ мами зайн€т≥ с≥льським господарством, також менш сприйн€тлив≥ до алерг≥й, незалежно в≥д њх власного оточенн€, у €кому вони ростуть п≥сл€ народженн€. ƒос≥ цей феномен учен≥ не розгадали.