ѕлакати корисно дл€ здоров'€?
ѕлакати корисно дл€ здоров'€?
 ѕлакати корисно дл€ здоров'€?

“е, що см≥х продовжуЇ житт€, в≥домо давно. Ќещодавно американськ≥ досл≥дники ви€вили не менше доброчинну силу плачу. Ќа њхню думку, €кщо регул€рно Ђплакатис€ в жилеткуї, то орган≥зм буде набагато здоров≥ше ≥ м≥цн≥ше.

ѕсихологи давно стверджують, що потр€с≥нн€ ≥ стресов≥ ситуац≥њ не можна накопичувати в соб≥, ≥накше можна серйозно порушити роботу нервовоњ системи.  орисн≥ше - в≥дразу вила€тис€ ≥ виплакатис€. ÷е допоможе тут же зн€ти стрес ≥ швидше вийти з кризовоњ ситуац≥њ.

” ход≥ досл≥дженн€ вчен≥ ви€вили, що при нетривалому плач≥ пол≥пшуЇтьс€ загальне самопочутт€, нормал≥зуЇтьс€ серцебитт€, диханн€ стаЇ б≥льш глибоким. ” результат≥ такоњ терап≥њ плачем нормал≥зуЇтьс€ робота нервовоњ, серцево-судинноњ ≥ нав≥ть травноњ системи.

—при€тливий вплив плачу на орган≥зм по€снюЇтьс€ тим, що в сльозах м≥ст€тьс€ речовини, €к≥ при накопичуванн≥ можуть стати причиною ≥нфаркту або ≥нсульту. јле п≥д час плачу вони з≥ сльозами виход€ть з орган≥зму, не накопичуючись ≥ не загрожуючи серйозними захворюванн€ми.  р≥м того, плач зн≥маЇ нервову напругу, а нервова розр€дка розслабл€Ї м'€зовий тонус.

ѕозитивний ефект в≥д плачу посилюЇтьс€ ще в тому випадку, €кщо людину хтось заспокоюЇ.

јле при вс≥й користь плачу варто усв≥домлювати, що все добре в м≥ру. ¬чен≥ в≥дзначили, що занадто частий плач (б≥льше одного разу на тиждень) не найкращим чином в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ, та й зовн≥шн≥й вигл€д страждаЇ.