якщо замучив сверб≥ж голови - перев≥рте нерви!
якщо замучив сверб≥ж голови - перев≥рте нерви!
якщо замучив сверб≥ж голови - перев≥рте нерви!

якщо у вас неспод≥вано почала сверб≥ти шк≥ра голови, рук ≥ н≥г, не посп≥шайте б≥гти до дерматолога - можливо, вам варто привести в пор€док своњ емоц≥њ.

Ѕагато людей, не в≥дчуваючи проблем з лупою, раптом починають в≥дчувати сверб≥ж голови. ѕ≥сл€ ≥нтенсивного розч≥суванн€ з'€вл€Їтьс€ лущенн€ ≥ нав≥ть роздерт≥ ранки. якщо ви не м≥н€ли засоб≥в по догл€ду за волосс€м, не хвор≥ ≥ не схильн≥ до алерг≥й, подумайте про р≥вень стресу.

—вербл€чка може стати насл≥дком фоб≥й, нервового напруженн€, тривоги. “акож њњ може викликати перевтома на робот≥ або страх перед додатковою в≥дпов≥дальн≥стю.

—вербл€чка небезпечна тим, що людина при розч≥суванн≥ шк≥ри може занести ≥нфекц≥њ в ранки, а це пр€ма загроза здоров'ю.

 р≥м того, невроз може про€витис€ висипанн€ми ≥ прищиками на шк≥р≥. ѕаралельними симптомами можуть бути безсонн€, п≥двищена температура, слабк≥сть ≥ поганий настр≥й.

ѕроблема в тому, що такий свербл€чка не запоб≥гти ≥ не вил≥кувати звичайними препаратами дл€ зовн≥шнього застосуванн€. ” першу чергу, необх≥дно з'€сувати причину депрес≥њ, в чому допоможе консультац≥€ л≥кар€. ‘ах≥вець також може порадити зм≥нити режим харчуванн€, займатис€ спортом, б≥льше розслабл€тис€.

 урс л≥куванн€ може припускати ≥ прийом ф≥топрепарат≥в: корен€ валер≥ани та ≥нших заспок≥йливих. јле, перш н≥ж почати л≥куванн€, потр≥бно в≥дв≥дати алерголога ≥ невролога.


10.09.2015