5 симптом≥в нестач≥ б≥лка
5 симптом≥в нестач≥ б≥лка

Ѕ≥лок - орган≥чна речовина, без €коњ неможливе нормальне функц≥онуванн€ орган≥зму. ћи часто говоримо про деф≥цит в≥там≥н≥в ≥ м≥нерал≥в, але забуваЇмо, що багато проблем з≥ здоров'€м пов'€зан≥ з браком б≥лка.

јле €к д≥знатис€, що орган≥зм в≥дчуваЇ деф≥цит б≥лка? Ќа це вкаже п'€ть ознак.

1. “€га до солодкого

÷е одна з головних ознак - людина в≥дчуваЇ себе в≥чно голодною та буквально накидаЇтьс€ на солодке. «давалос€ б, при нестач≥ б≥лка б≥льш природно нал€гати на м'€со ≥ €йц€, але головним завданн€м б≥лк≥в Ї утримувати р≥вень цукру в кров≥, а виправити ситуац≥ю нам здаЇтьс€ найпрост≥ше саме солодощами.

2. Ќеможлив≥сть сконцентруватис€

«балансований р≥вень цукру в кров≥ необх≥дний дл€ п≥двищенн€ концентрац≥њ. јле €кщо цей р≥вень пошкоджений пост≥йними коливанн€ми, то виникаЇ в≥дчутт€ затуманенн€ св≥домост≥, що заважаЇ зосередитис€ на робот≥ чи навчанн≥. ќсь ≥ виходить, що мозок необх≥дно регул€рно п≥дгодовувати б≥лками.

3. ¬ипадаЇ волосс€

Ѕ≥лок Ї буд≥вельним матер≥алом дл€ вс≥х кл≥тин, в тому числ≥ ≥ волос€них фол≥кул. якщо ц≥ фол≥кули м≥цн≥, то волоссю н≥чого не загрожуЇ, але деф≥цит б≥лка послаблюЇ волосс€ ≥ воно починаЇ випадати.

4. «агальна слабк≥сть

Ѕ≥лок Ї головним буд≥вельним матер≥алом дл€ м'€з≥в, €кщо його не вистачаЇ, м'€зи зменшуютьс€ в розм≥р≥, що викликаЇ стан слабкост≥ ≥ занепаду сил.

5. „аст≥ хвороби

≤мунна система людини багато в чому залежить в≥д пост≥йного припливу б≥лк≥в. “ому, €кщо ви часто п≥дхоплюЇте застуди та ≥нфекц≥њ, подумайте про збагаченн€ орган≥зму б≥лками.

01.08.2015