ўо допоможе пережити емоц≥йне потр€с≥нн€?
ўо допоможе пережити емоц≥йне потр€с≥нн€?
 ўо допоможе пережити емоц≥йне потр€с≥нн€?

∆итт€ людини так чи ≥накше пов'€зане з≥ стресами. Ѕагато хто ставить на перше м≥сце роботу, кар'Їру, не замислюючись про здоров'€, особливо псих≥чне. јле робота на знос неминуче призводить до нервового виснаженн€, а орган≥зму вс≥ сили доводитьс€ кидати на подоланн€ стресу. «вичайно, стрес часто пов'€заний ≥ з ≥ншими област€ми життЇд≥€льност≥: с≥м'€, стосунки, непередбачен≥ ситуац≥њ. ” кожному з даних випадк≥в потр€с≥нн€ може бути досить глибоким, з ≥мов≥рним настанн€м нервових розлад≥в.

якщо ви в≥дчуваЇте наступ стресу, в≥дчуваЇте пост≥йну втому, тривогу ≥ переживанн€, сл≥д подбати про здоров'€. јле буваЇ, що емоц≥йне потр€с≥нн€ трапл€Їтьс€ неспод≥вано, а насл≥дки його непередбачуван≥. ¬чен≥ з ћассачусетського ун≥верситету провели досл≥дженн€, €ке показало, що п≥сл€ пережитого стресу найкраще орган≥зму дати поспати.

” ход≥ експерименту вченим вдалос€ довести, що п≥сл€ сну вс≥ переживанн€ сприймаютьс€ б≥льш спок≥йно.

” досл≥дженн≥ вз€ла участь група з молодих людей в≥ком 18-30 рок≥в. ѓм запропонували оц≥нити фото за шкалою емоц≥йного впливу. „ерез 12 годин њм показали т≥ ж фотограф≥њ, додавши до них к≥лька нових. ѕри цьому людей розд≥лили на дв≥ групи: одн≥й в пром≥жку м≥ж показами дали поспати, а другий - н≥. ” п≥дсумку, т≥, хто спав, краще сприйн€ли ≥ запам'€тали фотограф≥њ, н≥ж т≥, хто не спав.

¬исновки вчених звод€тьс€ до того, що п≥сл€ сну люди легше переживають емоц≥њ, €к≥ були сприйн€т≥ до сну. ” той же час вони краще пам'€тають детал≥ пережитого. ” зв'€зку з результатами даного експерименту вчен≥ переконан≥, що денний сон необх≥дний сучасн≥й людин≥, в≥н допоможе швидше в≥дновити нервову систему п≥сл€ емоц≥йних навантажень.


26.07.2015