„ому важливе ретельне пережовуванн€ њж≥?
„ому важливе ретельне пережовуванн€ њж≥?
„ому важливе ретельне пережовуванн€ њж≥?

„ому мами ≥ бабус≥ ще в дитинств≥ просили нас не ковтати њжу шматками, а все ретельно пережовувати? ¬они були абсолютно прав≥, адже орган≥зм може засвоњти речовини т≥льки з крих≥тних часток њж≥, а от велик≥ шматки попросту перетвор€тьс€ на кислотн≥ в≥дходи.

якщо подивитис€ на анал≥з кров≥ через м≥кроскоп, то ось що в≥дбуваЇтьс€ в кров≥ вегетар≥анц€ з не перевареною њжею: там, де цей шматок торкавс€ до кл≥тин кров≥, вони тут же гинули, а з часом в≥н опин€вс€ оточеним дек≥лькома шарами ≥з сотень мертвих кл≥тин.

якщо њжа регул€рно погано пережовуЇтьс€, то поступово токсичн≥ шматки накопичуютьс€ в тонкому кишечнику, тим самим зб≥льшуючи жив≥т.  р≥м того, €кщо ще спостер≥гаЇтьс€ знижена кислотн≥сть, то це веде до деф≥циту поживних речовин.

ƒл€ виробленн€ сол€ноњ кислоти орган≥зму потр≥бно докласти чимало зусиль, а з в≥ком цей процес спов≥льнюЇтьс€ ≥ слабшаЇ, кислоти виробл€Їтьс€ недостатн€ к≥льк≥сть, тому з роками у б≥льшост≥ людей р≥вень сол€ноњ кислоти знижуЇтьс€.

ќднак допомогти орган≥зму можна за допомогою блендера. ѕерероблена в ньому њжа под≥бна пережованоњ, а тому може ≥стотно пол≥пшити процес травленн€. ѕ≥сл€ подр≥бненн€ шматочк≥в в режим≥ високоњ швидкост≥, вони набувають ≥деальний дл€ перетравленн€ розм≥р. “ака њжа не затримуЇтьс€ в шлунку надовго, а в≥дправл€Їтьс€ в тонкий кишечник, дозвол€ючи зменшити витрату енерг≥њ на виробництво сол€ноњ кислоти.

    26.07.2015