≥сточки абрикоса - ун≥кальн≥ л≥ки
 ≥сточки абрикоса - ун≥кальн≥ л≥ки
 ≥сточки абрикоса - ун≥кальн≥ л≥ки

ѕро користь ≥ аромат абрикосових к≥сточок сказано чимало. јле останнЇ медичне досл≥дженн€ показало, що вони допомагають протисто€ти онколог≥чним захворюванн€м. ¬и€вилос€, що њх вживанн€ спов≥льнюЇ р≥ст ≥ розмноженн€ ракових кл≥тин.

ƒосл≥джуючи корисн≥ властивост≥ в≥там≥ну ¬17 (лаетр≥л), американський учений ≈двард √р≥фф≥н в≥дзначив, що абрикосов≥ к≥сточки Ї неоц≥ненним джерелом ц≥Їњ речовини.

Ѕ≥льше того, автор досл≥дженн€ за€вив, що медицина вже давно могла усп≥шно використовувати властивост≥ в≥там≥ну ¬17, але фармацевтичн≥ компан≥њ вс≥л€ко перешкоджали цьому. ÷е чергова скандальна за€ва у св≥т≥ фармацевтики про те, що под≥бна пол≥тика ведетьс€ спец≥ально дл€ того, щоб на л≥куванн€ раку щор≥чно витрачалис€ м≥ль€рди долар≥в.

Ќауковець каже, що в≥там≥н ¬17 м≥ститьс€ в к≥сточках абрикоса, вишн≥, персика, сливи, а також в мигдал≥, нас≥нн≥ €блука, льону, винограду, в чечевиц≥ ≥ травах. ¬≥н готовий навести безл≥ч приклад≥в зц≥ленн€ в≥д онколог≥њ за допомогою цих продукт≥в.

“им не менш, ще близько 35 рок≥в тому ¬17 припинили використовувати в ц≥л€х л≥куванн€ онколог≥чних захворювань, мотивуючи це токсичн≥стю абрикоса ≥ мигдалю через вм≥ст ц≥ан≥д≥в. ’оча дос≥ токсичн≥сть цих продукт≥в так н≥хто ≥ не п≥дтвердив на практиц≥.


25.07.2015