„верть ж≥нок заражена токсинами!
„верть ж≥нок заражена токсинами!
„верть ж≥нок заражена токсинами!

¬ останн≥ роки ≥снуЇ думка, що здорових людей стаЇ все менше. ƒ≥йсно, за технолог≥чний процес людина часто розплачуЇтьс€ здоров'€м.

ЌедавнЇ досл≥дженн€ вчених з ”н≥верситету Ѕрауна п≥дтвердило припущенн€ вчених про те, що орган≥зм багатьох ж≥нок переповнений токсинами. “ак, ви€вилос€, що у 23% американок спостер≥гаЇтьс€ п≥двищений р≥вень токсичних речовин, зокрема свинцю, ртут≥ та ѕ’ƒ.  р≥м того, у 83% досл≥джуваних ж≥нок був в≥дзначений п≥двищений р≥вень хоча б одного з даних речовин, €к≥ легко передаютьс€ в≥д матер≥ дитин≥ через плаценту ≥ грудне молоко.

—винець, ртуть ≥ ѕ’ƒ можуть стати причиною р≥зкого пог≥ршенн€ здоров'€ €к самоњ ж≥нки, так ≥ њњ дитини. ƒан≥ речовини Ї досить ст≥йкими у зовн≥шньому середовищ≥. Ќа сьогодн≥шн≥й день вчен≥ ще не до к≥нц€ з'€сували, €ким чином ц≥ токсини взаЇмод≥ють м≥ж собою в орган≥зм≥ людини, адже ран≥ше досл≥джувавс€ лише ефект одного з них.

ƒосл≥дженн€ так само показало, що в такому високому р≥вн≥ токсин≥в в орган≥зм≥ ≥снуЇ де€ка законом≥рн≥сть. ” першу чергу, мова йде про в≥к. Ќаприклад, ви€вилос€, що ризик ж≥нок у в≥ц≥ 40-49 рок≥в в 20 раз≥в вищий, н≥ж у д≥вчат 16-19 рок≥в. ќсобливо небезпечним в контекст≥ п≥двищенн€ токсин≥в Ї часте вживанн€ в њжу морськоњ риби ≥ зловживанн€ алкоголем.

23.07.2015