Ќа що вкаже скупченн€ жирових в≥дкладень в р≥зних м≥сц€х т≥ла?
Ќа що вкаже скупченн€ жирових в≥дкладень в р≥зних м≥сц€х т≥ла?
Ќа що вкаже скупченн€ жирових в≥дкладень в р≥зних м≥сц€х т≥ла?

 ожна ж≥нка - володарка ун≥кальноњ ф≥гури. ќдн≥ можуть похвастати апетитними формами, ≥нш≥ - стрункою ≥ п≥дт€гнутою ф≥гурою без Їдиного грама жиру.

∆иров≥ в≥дкладенн€ на т≥л≥ ж≥нки можуть бути розташован≥ в р≥зних м≥сц€х. ћ≥сце скупченн€ жиру може вказувати на проблеми, на€вн≥ в орган≥зм≥.

∆ир на боках

 оли жир збираЇтьс€ на боках, сл≥д звернути увагу на здоров'€ щитовидноњ залози. “иреоњдн≥ гормони спри€ють в≥дкладенню жиру в цих м≥сц€х. «апоб≥гти в≥дкладенн€ жиру на боках можна потр≥бно, по-перше, дотримуватис€ д≥Їти, по-друге, уникати вживанн€ важких метал≥в, €к≥ м≥ст€тьс€ у вод≥ з-п≥д крана ≥ в зубн≥й паст≥.

∆иров≥ в≥дкладенн€ на живот≥

„ому нав≥ть у де€ких худих людей жир може в≥дкладатис€ в област≥ живота? ÷е ознака того, що людина прот€гом тривалого часу в≥дчуваЇ стрес. ¬чен≥ пом≥тили, що при стресах ≥ депрес≥€х жир в першу чергу з'€вл€Їтьс€ на живот≥. Ќасамперед потр≥бно привести в пор€док нервову систему, в цьому допоможуть заспок≥йлив≥ трави. ј пот≥м вже можна виконувати вправи дл€ преса.

∆иров≥ в≥дкладенн€ на спин≥ ≥ стегнах

∆ир на стегнах дл€ ж≥нки б≥льш менш звичне €вище, але жиров≥ в≥дкладенн€ на спин≥ вигл€дають жахливо. Ќ≥ про €ке платт€ обл€гаючевже не йдетьс€.

“ак≥ жиров≥ доважки на спин≥ говор€ть про те, що ж≥нка надм≥рно любить солодощ≥ ≥ борошн€н≥ вироби, що м≥ст€ть велику к≥льк≥сть вуглевод≥в. ÷е призводить до того, що в кров≥ починаЇ виробл€тис€ велика к≥льк≥сть ≥нсул≥ну. ѕозбутис€ жирових валик≥в в цих м≥сц€х можна, в≥дмовившись в≥д цих продукт≥в. ’л≥б, наприклад, можна зам≥нити зерновими хл≥бц€ми, а солодощ≥ - медом ≥ фруктами.

∆ир на литках ≥ кол≥нах

Ѕагато ж≥нок на так≥ в≥дкладенн€ не звертають уваги. “акий дефект можна усп≥шно приховати брюками або довгою сп≥дницею. ’оча на п≥дсв≥домому р≥вн≥ власниц≥ повних кол≥н в≥дчувають дискомфорт.

 орисно знати, що жир в цих м≥сц€х утворюЇтьс€ через надм≥рне захопленн€ солоним ≥ солодким. ” результат≥ в област≥ литок ≥ кол≥н скупчуЇтьс€ зайва р≥дина. ”никнути цього можна, скоротивши до м≥н≥муму вживанн€ солоноњ ≥ солодкоњ њж≥.  орисно один раз на тиждень влаштовувати розвантажувальн≥ безсольов≥ дн≥.

∆иров≥ в≥дкладенн€ на груд€х, плечах, внутр≥шн≥й сторон≥ стегон

÷е гормонозалежн≥ м≥сц€, ≥ €кщо в них в≥дкладаЇтьс€ жир, то це €вна ознака великого вм≥сту гормону естрогену в кров≥. ” цьому випадку необх≥дна консультац≥€ л≥кар€-ендокринолога, €кий призначить л≥куванн€.

 22.07.2015