¬≥н≥ри - секрет голл≥вудських посм≥шок!
¬≥н≥ри - секрет голл≥вудських посм≥шок!
¬≥н≥ри - секрет голл≥вудських посм≥шок!

” сучасному св≥т≥ здорова гарна посм≥шка - атрибут життЇвого усп≥ху. Ќа жаль, багато людей незадоволен≥ кольором або формою своњх зуб≥в. ўоб €кось виправити ситуац≥ю, стоматологи пропонують в≥дб≥люванн€ або вир≥внюванн€ за допомогою брекет≥в. јле буваЇ, що кол≥р ≥ форма наст≥льки зм≥нен≥ з €ких-небудь причин, що н≥€ким традиц≥йним методам не п≥д силу. ≤ тут на допомогу приход€ть в≥н≥ри!

¬≥н≥ри - вкладки на передн≥ зуби, €к≥ дозвол€ють зм≥нити кол≥р, форму, виправити дефект ≥ дос€гти ≥деальноњ голл≥вудськоњ усм≥шки. ¬ласне в≥н≥р €вл€Ї собою тонку, €к правило, керам≥чну або фарфорову, лусочку, €ка м≥цно приклеюЇтьс€ до зуба.

—ьогодн≥ матер≥алом дл€ облицюванн€ зуб≥в служать композитн≥ матер≥алу ≥ фарфор (керам≥ка). ѕри цьому, порцел€нов≥ в≥н≥ри Ї не т≥льки самими щадними, але ≥ самими г≥г≥Їн≥чними, а значить, довгов≥чними. ѕереваги порцел€ни в тому, що вона легко очищаЇтьс€, на н≥й практично не утворюЇтьс€ нальоту, а за своњми ф≥зичними характеристиками вона найб≥льш наближена до зубноњ емал≥. ўо стосуЇтьс€ естетики, то тут њй взагал≥ немаЇ р≥вних.

як в≥дбуваЇтьс€ виготовленн€ та встановленн€ в≥н≥р≥в?

ƒл€ початку л≥кар разом з пац≥Їнтом визначають кол≥р ≥ форму, €ку необх≥дно отримати. Ќа другому етап≥ п≥д анестез≥Їю зуби препаруютьс€ - зн≥маЇтьс€ тонкий шар (0,5 мм) емал≥, на м≥сце €коњ надал≥ буде встановлений фарфор. ƒал≥ л≥кар зн≥маЇ зл≥пки зуб≥в, з €ких в лаборатор≥њ робл€ть г≥псов≥ модел≥. Ќа цих модел€х техн≥к творить - п≥дбираЇ потр≥бний кол≥р ≥ в≥дпов≥дну форму. ѕот≥м л≥кар прим≥р€Ї ≥ ф≥ксуЇ в≥н≥ри на спец≥альний дуже м≥цний композитний цемент, забезпечуючи довгов≥чний зв'€зок з зубом.

“реба в≥дзначити, що в≥н≥ри були придуман≥ дантистом з √олл≥вуду спец≥ально дл€ актор≥в. ѕерш≥ в≥н≥ри виготовл€лис€ з пластмаси ≥ над€галис€ т≥льки дл€ зйомок. јле нов≥тн≥ технолог≥њ в стоматолог≥њ дозволили створювати в≥н≥ри з керам≥ки ≥ приклеювати њх на довг≥ роки за допомогою композитного цементу.