Ѕорошн€не ≥ солодке загрожуЇ недоумством?
Ѕорошн€не ≥ солодке загрожуЇ недоумством?
Ѕорошн€не ≥ солодке загрожуЇ недоумством?

Ѕереж≥тьс€, ласуни ≥ любител≥ булочок! ƒосл≥дники ви€вили, що люди у в≥ц≥ п≥сл€ 70 рок≥в, рац≥он €ких багатий Ђвуглеводнимиї ≥ солодкими продуктами, в чотири рази б≥льше ризикують придбати розумов≥ розлади.

ƒане досл≥дженн€ п≥дкреслюЇ важлив≥сть збалансованоњ д≥Їти. ƒ≥Їтологи стверджують, що важливо вживати здоров≥ порц≥њ б≥лк≥в, вуглевод≥в, жир≥в ≥ цукру, так €к кожен з цих ≥нгред≥Їнт≥в в≥д≥граЇ важливу роль у робот≥ орган≥зму.

ƒосл≥дники з≥брали ≥нформац≥ю про 1230 пац≥Їнт≥в в≥ком 70-89 рок≥в, €к≥ пов≥домили, що вол≥ли њсти впродовж попереднього року. –озумов≥ зд≥бност≥ випробовуваних були оц≥нен≥ експертною панеллю доктор≥в, медсестер ≥ нейропсихологов. « них всього 940 не показували ознак на€вност≥ розумових порушень, цих людей попросили повернутис€ дл€ оц≥нки њх когн≥тивних зд≥бностей в майбутньому. ѕриблизно через р≥к 200 з них про€вили ознаки пог≥ршенн€ розумових зд≥бностей: проблеми з пам'€ттю, мовою, думками, що виходили за рамки норми њхнього в≥ку.

¬и€вилос€, що т≥, хто вживав б≥льше вуглевод≥в на початку досл≥дженн€, майже в два рази мали б≥льше шанс≥в на зниженн€ розумових зд≥бностей, н≥ж люди, що обмежують вм≥ст вуглевод≥в у своЇму харчуванн≥. ”часники, €к≥ вживали багато цукру, в 1,5 рази част≥ше в≥дчували зниженн€ розумових зд≥бностей, н≥ж т≥, хто пом≥рно вживав солодке.

”часники, д≥Їта €ких була багата жирами, на 42% р≥дше про€вл€ли порушенн€ когн≥тивних зд≥бностей, а люди, що вол≥ють б≥лки, в≥дчували ц≥ симптоми на 21% р≥дше.

¬чен≥ по€снюють, що високий вм≥ст вуглеводу може призвести до таких проблем €к порушенн€ метабол≥зму глюкози та ≥нсул≥ну. ўо стосуЇтьс€ цукру, то в≥н живить мозок, тому його пом≥рна к≥льк≥сть не така страшна. јле при п≥двищених дозах цукру мозок втрачаЇ здатн≥сть до його використанн€, €к це в≥дбуваЇтьс€ при д≥абет≥ 2 типу.