“ри приводи не сутулитис€
“ри приводи не сутулитис€

ќдн≥Їю з поширених проблем молодого покол≥нн€ стала сутул≥сть. ѕогана постава не просто псуЇ зовн≥шн≥й вигл€д, але ≥ в ц≥лому впливаЇ на здоров'€. Ѕ≥да в тому, що багато хто з нас не хочуть особливо замислюватис€ над цим ≥ щось робити ≥ продовжують сутулитис€.

‘ах≥вц≥ вид≥лили три важливих приводи перестати сутулитис€ пр€мо зараз.

—утул≥сть вказуЇ на невпевнен≥сть людини в соб≥

ѕсихологи давно встановили, що постава - ≥ндикатор псих≥чних особливостей людини, €кий показуЇ, €к вона в≥дчуваЇ себе по в≥дношенню до ≥нших людей, до самоњ себе ≥ власного житт€.

¬и€вл€Їтьс€, положенн€ т≥ла може саме по соб≥ впливати на впевнен≥сть у своњх силах. ѕри пр€мому положенн≥ спини в≥ра людини в себе росте, а психолог≥чна напруга зменшуЇтьс€. ƒосл≥дженн€ вчених показали, що це по€снюЇтьс€ тим, що при правильному положенн€ т≥ла в орган≥зм≥ виробл€ютьс€ х≥м≥чн≥ речовини, що в≥дпов≥дають за силу ≥ допомагають долати стрес.

Ќеправильна постава заважаЇ домогтис€ усп≥ху

як вигл€даЇ сутула людина? ѕригн≥ченою ≥ невпевненою у соб≥. ѕ≥дсв≥домо ≥ оточуюч≥ будуть ставитис€ до нењ €к до такоњ, хоча насправд≥ вона може бути внутр≥шньо сильною людиною. “обто порушена постава заважаЇ людин≥ про€вити л≥дерськ≥ €кост≥.

як вигл€даЇ упевнена в соб≥ людина? ѕерш за все, у нењ правильне положенн€ т≥ла, це даЇ в≥дчутт€ влади ≥ управл≥нн€ ситуац≥Їю.  р≥м того, рухи сутулого людини найчаст≥ше незграбн≥.

ѕравильна постава - запорука здоров'€

—утул≥сть рано чи п≥зно в≥дгукуЇтьс€ болем у спин≥. Ќеправильна постава також шкодить робот≥ внутр≥шн≥х орган≥в - печ≥нки, легень, серц€, шлунка ≥ кишечника. „ерез неправильну поставу зб≥льшуЇтьс€ тиск на черевну порожнину ≥ грудний в≥дд≥л, що неспри€тливо позначаЇтьс€ на самопочутт≥.

ѕри правильному положенн≥ т≥ла органи диханн€ ≥ травленн€ працюють в природному режим≥, забезпечуючи орган≥зм необх≥дною к≥льк≥стю кисню ≥ поживних речовин. ѕ≥сл€ того €к людина вир≥вн€Їтьс€, вона в≥дчуваЇ приплив енерг≥њ, у нењ зникають головн≥ бол≥.

«абезпечивши своЇму т≥лу правильне положенн€, ви збер≥гаЇте в≥ру в себе, викликаЇте ≥нтерес у навколишн≥х ≥ залишаЇтес€ здоровими.

16.06.2015