Ђ“аблетки мотивац≥њї допоможуть дос€гти усп≥ху!
Ђ“аблетки мотивац≥њї допоможуть дос€гти усп≥ху!
Ђ“аблетки мотивац≥њї допоможуть дос€гти усп≥ху!

„ому б≥льшост≥ людей так складно дос€гти усп≥ху? Ѕагато хто знаходить причину у в≥дсутност≥ мотивац≥њ, хоча психологи кажуть, що люд€м заважаЇ звичайна л≥нь. јле тепер швейцарськ≥ вчен≥ знайшли спос≥б вир≥шити проблеми, пов'€зан≥ з в≥дсутн≥стю мотивац≥њ.

—початку цей спос≥б був знайдений п≥сл€ введенн€ в головний мозок миш≥ гормону еритропоетину, ≥ це зробило тварин б≥льш мотивованим ≥ змусило посилено тренуватис€. ѕри цьому специф≥чна форма еритропоетину, використовувана в досл≥дженн≥, не зб≥льшуЇ р≥вень червоних кл≥тин в кров≥ (еритроцит≥в), €к це робить звичайний еритропоетин.

¬чен≥ ви€вили, що така терап≥€ благотворно в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ в ц≥лому, починаючи в≥д л≥куванн€ хвороби јльцгеймера ≥ ожир≥нн€ ≥ зак≥нчуючи псих≥чними розладами, при €ких ф≥зична активн≥сть покращуЇ стан пац≥Їнта.

¬≥домо, що в людському орган≥зм≥ еритропоетин активуЇ утворенн€ еритроцит≥в з≥ стовбурових кл≥тин к≥сткового мозку, що в результат≥ призводить до зб≥льшенн€ к≥лькост≥ кисню в кров≥ ≥ п≥двищенню р≥вн€ витривалост≥. —аме з ц≥Їњ причини еритропоетин в спорт≥ вважаЇтьс€ доп≥нгом. ѕередозуванн€ еритропоетину також викликаЇ п≥двищений тиск ≥ в'€зк≥сть кров≥, що загрожуЇ ускладненн€ми.

¬чен≥ впевнен≥, що дане досл≥дженн€ даЇ можлив≥сть створити Ђтаблетки дл€ мотивац≥њї, що призведе багатьох людей в спортзали ≥ на спортмайданчики.


29.05.2015