„ому з'€вл€Їтьс€ нал≥т на €зиц≥?
„ому з'€вл€Їтьс€ нал≥т на €зиц≥?
„ому з'€вл€Їтьс€ нал≥т на €зиц≥?

ћедики вже давно навчилис€ розп≥знавати сигнали орган≥зму про здоров'€. Ќаприклад, про що може розпов≥сти кол≥р ≥ стан €зика? якщо €зик покриваЇтьс€ б≥лим нальотом, стаЇ пухким, а в рот≥ з'€вл€Їтьс€ дивний присмак, потр≥бно подумати про захворюванн€ шлунка.

як правило, так≥ симптоми не Ї симптомами серйозних захворювань, а правильне харчуванн€ допоможе швидко впоратис€ з проблемою. ƒо того ж, фах≥вц≥ науки глоссод≥агностики зум≥ють д≥агностувати розлади за зовн≥шн≥м вигл€дом €зика.

Ћ≥кар≥ кажуть, що за кольором €зика можна судити про стан травленн€ та печ≥нки. якщо на €зиц≥ з'€вилис€ ранки, то це може св≥дчити про ослабленн€ ≥мунноњ системи. “обто, проблема з €зиком - всього лише насл≥док ≥нших проблем з≥ здоров'€м.

ќральний кандидоз

÷е невелик≥ ранки, по€ва €ких супроводжуЇтьс€ пал≥нн€м, неприЇмними в≥дчутт€ми при ковтанн≥, неприЇмним присмаком у рот≥, нальотом на €зиц≥. ќсобливо важко впоратис€ з гар€чою або гострою њжею. ¬иразки також можуть вражати губи, €сна, задню ст≥нку горла.

„истити треба не т≥льки зуби, але й €зик

–егул€рне очищенн€ €зика необх≥дно також, €к ≥ зуб≥в. —права в тому, що на поверхн≥ €зика збираютьс€ бактер≥њ, надлишок €ких може викликати по€ву б≥лого нальоту ≥ неприЇмного запаху з рота.

язик ≥ кур≥нн€

ѕри кур≥нн≥ зуби набувають жовтого в≥дт≥нку, на €зиц≥ з'€вл€Їтьс€ нал≥т ≥ накопичуютьс€ шк≥длив≥ бактер≥њ, а вранц≥ в рот≥ пануЇ неприЇмний запах ≥ присмак.

√астрит

Ѕ≥лий нал≥т на €зиц≥ - одна з перших ознак запаленн€ слизовоњ оболонки шлунка. ќзнаки гастриту так само виражаютьс€ у здутт≥ живота, газах, нудот≥, д≥арењ, бол€х у шлунку, зниженн≥ апетиту. ÷≥ симптоми €вно вказують на на€вн≥сть гастриту.

ќчист≥ть печ≥нку

Ќал≥т на €зиц≥ так само вказуЇ на проблеми з печ≥нкою.  р≥м того, на порушенн€ роботи печ≥нки вказують так≥ про€ви:

- поганий апетит ≥ важк≥сть у шлунку,
- головний б≥ль,
- г≥ркий присмак у рот≥,
- б≥ль в живот≥,
- газоутворенн€,
- проблеми з≥ шк≥рою обличч€, прищ≥,
- нудота ≥ запамороченн€,
- запори,
- бол≥ в потилиц≥,
- порушенн€ кровооб≥гу,
- слабк≥сть в м'€зах.

якщо ви усв≥домлюЇте, що нал≥т на вашому €зиц≥ з'€вл€Їтьс€ по одн≥й з вище перерахованих причин, сл≥д д≥€ти.

1. ¬ключ≥ть в рац≥он натуральний йогурт без цукру, що нормал≥зуЇ м≥крофлору шлунка ≥ зм≥цнить захисн≥ сили орган≥зму.

2. ¬ранц≥ натщесерце випивайте скл€нку лимонного соку з додаванн€м половини чайноњ ложки харчовоњ соди. “ак можна очистити орган≥зм в≥д шлак≥в ≥ п≥дсилити його оп≥рн≥сть зовн≥шн≥м впливам.

3. ¬живайте б≥льше овоч≥в.  раще, щоб вони не п≥ддавалис€ терм≥чн≥й обробц≥.

4. ¬живайте б≥льше фрукт≥в. ¬≥там≥ни ≥ кл≥тковина захист€ть орган≥зм в≥д шк≥дливих вплив≥в ≥ очист€ть в≥д шлак≥в.

5. Ѕ≥льше пийте. ¬ода ≥ натуральн≥ соки благотворно впливають на травну систему.

6. Ќе забувайте щодн€ чистити €зик.  р≥м того, здоров'€ порожнини рота п≥дтримаЇ ≥ регул€рне полосканн€ розчином з вм≥стом спирту.


13.05.2015