яблука допоможуть помолодшати на 17 рок≥в!
яблука допоможуть помолодшати на 17 рок≥в!
яблука допоможуть помолодшати на 17 рок≥в!

Ќове досл≥дженн€ показало, що щоденне вживанн€ €блук спри€Ї омолодженню ≥ упов≥льнюЇ процеси стар≥нн€. ¬≥там≥ни та де€к≥ ≥нш≥ елементи, що м≥ст€тьс€ в цих фруктах, особливо корисн≥ ж≥нкам.

‘ах≥вц≥ в≥дзначають, що при пост≥йному вживанн≥ €блук шк≥ра поступово Ђзв≥льн€Їтьс€ї в≥д впливу в≥льних радикал≥в. –ечовини, що м≥ст€тьс€ в €блуках, упов≥льнюють процеси окисленн€ в людському орган≥зм≥. ÷е результат д≥њ флавоноњд≥в ≥ пол≥фенол≥в, €кими насичен≥ €блука. ÷≥ речовини впливають €к гальмо на процеси стар≥нн€, упов≥льнюють њх роботу ≥ покращують роботу серцево-судинноњ системи.

ƒосл≥дженн€ показали, що €блука дозвол€ють ж≥нц≥ вигл€дати молодше на ц≥лих 17 рок≥в! ћаЇтьс€ на уваз≥ не т≥льки стан шк≥ри, але ≥ ≥нш≥ системи орган≥зму. ¬чен≥ ви€вили так само ≥ те, що вживанн€ хоча б одного €блука в день в значн≥й м≥р≥ дозвол€Ї знизити ризик виникненн€ онколог≥чних захворювань.

ѕри вс≥й корист≥ €блук, фах≥вц≥ п≥дкреслюють, що дл€ п≥дтримки здоров'€ кожен день сл≥д вживати не менше п'€ти порц≥й €блук ≥ фрукт≥в.

26.04.2015