Ћюбов до здорового способу житт€ прищеплюЇтьс€ в дитинств≥
Ћюбов до здорового способу житт€ прищеплюЇтьс€ в дитинств≥
Ћюбов до здорового способу житт€ прищеплюЇтьс€ в дитинств≥

якщо хочете, щоб ваш≥ д≥ти були щаслив≥ ≥ вели здоровий спос≥б житт€, станьте прикладом дл€ них. ¬чен≥ стверджують, що д≥ти майже повн≥стю в повед≥нц≥ ≥ звичках насл≥дують своњх батьк≥в. ÷е стосуЇтьс€ ≥ здорового харчуванн€. «айм≥тьс€ вже з народженн€ малюка побудовою здорового способу житт€ в с≥м'њ, що включаЇ спорт ≥ правильне харчуванн€, ≥ ваша дитина все житт€ буде дотримуватис€ цих правил.

Ќав≥ть коли д≥ти доросл≥шають, вони €к ≥ ран≥ше продовжують насл≥дувати батьк≥в. якщо, незважаючи на в≥к, ви продовжуЇте займати активну позиц≥ю, в≥таЇте спорт ≥ правильне харчуванн€, то велика ймов≥рн≥сть, що ваша дитина нав≥ть у дорослому в≥ц≥ буде сл≥дувати вашому прикладу.

„асто гучн≥ фрази про пр€муванн€ здоровому способу житт€ не в≥дпов≥дають д≥йсност≥. ¬ажливо не просто говорити про спорт, вбол≥вати за улюблену команду, дивитис€ все ол≥мп≥ади ≥ чемп≥онати по телев≥зору, а саме зайн€тис€ ними. јдже так можна у дитини сформувати неправильне у€вленн€ про житт€ або вона просто не зможе адекватно оц≥нювати д≥йсн≥сть. Ѕачачи, що ви курите, багато п'Їте, проводите час, сид€чи на диван≥, швидше за все, ≥ дитина скоп≥юЇ ваш спос≥б житт€. ¬и бажаЇте њй цього? Ѕуде вона здоровою ≥ щасливою у такому випадку?

ѕрид≥л€йте д≥т€м в≥льний час, проводите разом б≥льше часу на св≥жому пов≥тр≥, роб≥ть разом зар€дку, катайтес€ на роликах ≥ велосипед≥, ход≥ть в походи. ≤ це може бути не т≥льки хорошим прикладом дл€ дитини, але допоможе вже сьогодн≥ багатьом дорослим.