÷ин≥зм доведе до недоумства!
÷ин≥зм доведе до недоумства!

—учасне житт€ повне цин≥зму.  ому з нас не доводилос€ стикатис€ з непробивниою ≥ тупою недов≥рою, цин≥ком, розчарованим у вс≥х ≥ вс€? —п≥лкуватис€ з такою людиною - справа непроста. јле зв≥дки беретьс€ цин≥зм? „и Ї це особлив≥стю характеру або порушенн€м псих≥ки?

як правило, цин≥чна недов≥ра характеризуЇтьс€ в≥рою в те, що ≥нш≥ люди мотивован≥ т≥льки особистими егоњстичними ≥нтересами. ¬чен≥ припускають, що на€вн≥сть такоњ точки зору може посилювати розвиток слабоумства.

Ќаприк≥нц≥ минулого року фах≥вц≥ з ”н≥верситету —х≥дноњ ‘≥нл€нд≥њ провели досл≥дженн€, в результат≥ €кого зробили висновок, що ран≥ше цин≥зм зв'€зувавс€ ≥ з ≥ншими проблемами з≥ здоров'€м, у тому числ≥ з серцевими хворобами, але дане досл≥дженн€ вперше зв'€зало цин≥зм з недоумством.

«г≥дно з твердженн€м в≥д јмериканськоњ академ≥њ невролог≥њ, недоумство не визначаЇтьс€ €к хвороба, але €к терм≥н дл€ д≥апазону симптом≥в, викликаних розладами, що зач≥пають мозок. Ћюди, €к≥ страждають на недоумство, мають ослаблен≥ ≥нтелектуальн≥ можливост≥, що ≥стотно впливаЇ на повс€кденне житт€.

¬чен≥ провели досл≥дженн€ за участю 1449 ос≥б, середн≥й в≥к €ких склав 71 р≥к. ¬с≥ л≥тн≥ люди пройшли спец≥альний тест на слабоумство, а також анкетне опитуванн€, що оц≥нюЇ р≥вень њх цин≥зму. ‘ах≥вц≥ в≥дзначили, що в пор≥вн€нн≥ з ровесниками, люди з високим р≥внем усв≥домленоњ недов≥ри, в три рази б≥льше п≥ддавалис€ ризику розвитку недоумства.

18.04.2015