як уникнути геморою при сид€ч≥й робот≥?
як уникнути геморою при сид€ч≥й робот≥?
як уникнути геморою при сид€ч≥й робот≥?

Ќасл≥дками сид€чоњ роботи Ї багато захворювань, серед €ких ≥ таке неприЇмне €к геморой. ѕричина в тому, що м'€зи промежини пост≥йно перебувають у розслабленому стан≥, коли довго доводитьс€ сид≥ти за столом. як насл≥док - печ≥нн€, сверб≥ж ≥ хвороблив≥ в≥дчутт€.

як уникнути геморою?

ћедики стверджують, що геморой - одне з найпоширен≥ших захворювань оф≥сних прац≥вник≥в ≥ тих, хто займаЇтьс€ важкою ф≥зичною працею. јле саме по соб≥ це захворюванн€ не проходить, тому треба допомогти орган≥зму впоратис€ з ним, а ще краще - не допустити.

ќдним з правил проф≥лактики геморою Ї правильне харчуванн€. «ам≥сть бутерброда в €кост≥ швидкого перекусу регул€рно з'њдайте хоча б к≥лька ложок бульйону або супу. —олодощ≥, в першу чергу булочки ≥ цукерки, краще зам≥нити курагою, родзинками ≥ чорносливом.

ƒопоможе в≥д геморою ≥ проста г≥мнастика: сид€чи на робочому м≥сц≥, стискати ≥ розтискати м'€зи промежини по 8 раз≥в.

«агальн≥ правила проф≥лактики геморою наступн≥:

- б≥льше ход≥ть п≥шки, що перешкодить уникнути застою кров≥ в област≥ малого тазу;

- не читайте в туалет≥, бо цим ви продовжуЇте час сид≥нн€ на ун≥таз≥;

- випивайте вранц≥ натщесерце та ввечер≥ перед сном скл€нку води без добавок у вигл€д≥ лимона, цукру або меду, це налагодить процес дефекац≥њ;

- подумайте про збалансоване харчуванн€, введ≥ть в рац≥он б≥льше розслаблюючих продукт≥в;

- використовуйте вологий туалетний пап≥р (жител≥ —ходу зам≥сть паперу користуютьс€ водою ≥ р≥дко скаржатьс€ на геморой).

17.04.2015