„ому небезпечн≥ др≥ждж≥?
„ому небезпечн≥ др≥ждж≥?

—учасна медицина б'Ї тривогу ≥ попереджаЇ про небезпечний вплив др≥ждж≥в на орган≥зм людини.

ƒр≥ждж≥ - речовина з м≥кроскоп≥чних грибк≥в, що викликають брод≥нн€. ѕотрапл€ючи в орган≥зм, др≥ждж≥ не гинуть, а продовжують процес брод≥нн€ ≥ виробленн€ спирту ≥ вуглекислого газу. “ак €к др≥ждж≥ вход€ть до складу багатьох продукт≥в харчуванн€, то можна говорити про практично пост≥йне виробленн€ спирту в процес≥ травленн€ ≥ пост≥йне отруЇнн€ орган≥зму. ѕродукти, що м≥ст€ть спирт, це др≥жджовий хл≥б, алкогольн≥ напоњ, а також квас, кеф≥р, безалкогольне пиво та ≥н.

јле в останн≥ роки небезпеку вживанн€ др≥ждж≥в ускладнилас€ ще й тим, що дл€ вип≥чки хл≥ба тепер використовуютьс€ не природн≥ др≥ждж≥, а створен≥ науковим шл€хом термоф≥льн≥ др≥ждж≥, сахаром≥цети, розроблен≥ шл€хом ман≥пул€ц≥њ з генетичним кодом. Ћ≥кар≥ виступають категорично проти вживанн€ таких др≥ждж≥в, так €к технолог≥€ њх приготуванн€ антиприродна, а складов≥ њх речовини знищують людський орган≥зм. ¬и не пов≥рите, але до складу сучасних др≥ждж≥в входить нав≥ть буд≥вельне вапно!

¬и пом≥чали, що вживаЇте багато њж≥, але не нањдаЇтес€? „ому? Ќаш орган≥зм маЇ здатн≥сть до регенерац≥њ. Ќаприклад, при видаленн≥ 70% печ≥нки через 3-4 тижн≥ вона може повн≥стю в≥дновитис€. ≈п≥тел≥й кишечника в≥дновлюЇтьс€ кожн≥ 5-7 д≥б, з великою швидк≥стю зм≥нюЇтьс€ ≥ еп≥дерм≥с шк≥ри. јле головною умовою дл€ процесу регенерац≥њ Ї в≥дсутн≥сть процесу брод≥нн€ в орган≥зм≥. јле присутн≥сть в орган≥зм≥ др≥ждж≥в забезпечуЇ пост≥йне брод≥нн€, а завд€ки старанн€м генетик≥в нов≥ др≥ждж≥ розмножуютьс€ ще швидше нав≥ть при висок≥й температур≥.

“ермоф≥льн≥ др≥ждж≥ наст≥льки живуч≥, що при 3-4 кратному використанн≥ њх активн≥сть т≥льки зростаЇ. “ак≥ др≥ждж≥ розмножуютьс€ в орган≥зм≥ в геометричн≥й прогрес≥њ ≥ створюють дл€ патогенноњ м≥крофлори ≥деальн≥ умови ≥снуванн€. Ѕрод≥нн€ супроводжуЇтьс€ гнитт€м, розвиваЇтьс€ м≥кробна флора, спов≥льнюЇтьс€ виведенн€ токсичних мас, йде утворенн€ газових кишень, в €ких застоюютьс€ калов≥ камен≥. « часом вони вростають в слизов≥ ≥ п≥дслизов≥ шари кишечника, а ≥нтоксикац≥€ продуктами життЇд≥€льност≥ бактер≥й продовжуЇ наростати.

“аким чином, сучасн≥ др≥ждж≥ можна см≥ливо назвати справжноью б≥олог≥чною зброЇю.


15.04.2015