„им загрожуЇ Ђсолодкеї житт€?
„им загрожуЇ Ђсолодкеї житт€?
„им загрожуЇ Ђсолодкеї житт€?

« раннього в≥ку доросл≥ привчають д≥тей до солодощ≥в, заохочуючи за хорошу повед≥нку або виконане завданн€, або просто хочуть зробити приЇмн≥сть дитин≥. јле часто таке задоволенн€ стаЇ регул€рним, перетворюючи дитину не просто в ласуна, але виробл€ючи у нењ залежн≥сть в≥д солодкого.

” той же час придушити спокусу поњсти солоденького зовс≥м не просто. ћагазини дражн€ть д≥тей достатком ласощ≥в, ≥ все таке гарне, €скраве ≥ смачне! як по€снити дитин≥, що хвилинне Ђсолодкеї задоволенн€ т€жким вантажем л€гаЇ на здоров'€ !?

ѕом≥чено, що д≥ти-ласуни б≥льше хвор≥ють, у них б≥льш слабкий ≥мун≥тет. —онлив≥сть, пост≥йна втома, спрага - пост≥йн≥ супутники ласун≥в. ѕричому батьк≥в такий стан дитини може ввести в оману, вони можуть подумати, що це в≥русна ≥нфекц≥€ або застуда ≥ починають л≥куванн€ в домашн≥х умовах. ƒитина начебто йде на поправку, .але втома долаЇ њњ все част≥ше, а пот≥м раптово ви€вл€Їтьс€ д≥абет. ƒоросл≥ ж дивуютьс€: зв≥дки з'€вилас€ хвороба, адже дитина була здорова!

Ѕатьки, бабус≥ й д≥дус≥ повинн≥ м≥цно засвоњти, що цукор ≥ вс≥ солодощ≥ у великих к≥лькост€х дуже шк≥длив≥ дл€ здоров'€.  раще привчайте д≥тей до фрукт≥в ≥ овоч≥в, н≥ж до цукерок ≥ шоколадкок.

Ќапевно, кожен з нас пом≥чав, що коли нам стаЇ сумно, хочетьс€ з'њсти шоколадку або морозиво. ƒивно, але це д≥йсно п≥двищуЇ настр≥й - починаЇ д≥€ти гормон щаст€ ендорф≥н. ƒо реч≥, гормон щаст€ здатн≥ активувати з таким же усп≥хом апельсин ≥ банан - ≥ смачно, ≥ корист≥ б≥льше.

јле цукровий д≥абет загрожуЇ тим, у кого цукор починаЇ накопичуватис€ в печ≥нц≥. ƒостаток солодощ≥в перетворюЇтьс€ на справжню залежн≥сть в≥д ≥нсул≥ну.

√оловне, про що повинен пам'€тати кожен - здоров'€ понад усе. ј €кщо хочетьс€ солодкого - куп≥ть курагу, родзинки, ф≥н≥ки, пробуйте р≥зн≥ рецепти фруктових салат≥в. ≤ привчайте до такого харчуванн€ д≥тей, чим обов'€зково збережете њх здоров'€.


01.04.2015